TRAKTORE SES YALITIMI

Bulabildiğim fotolar bunlar benim kullandığım malzeme ince sünger gibi elini üzerine bastırdığın zaman elinin izi kalıyor kalıp gibi yavaş yavaş düzeliyor. Çok esnek malzeme lastik gibi uzayabiliyor fotoda çamurluğu kapladıktan sonra her ayrıntının şeklini aldığı görünüyor kalınlığı 5mm falan olması lazım kullanılacak zemine yapıstırmazsan yalıtım zayıflıyor

Resimler ve ekler

• DSCF2175.JPG
    DSCF2175.JPG
    3.9 MB · Görüntüleme: 246
  • DSCF2176.JPG
    DSCF2176.JPG
    3.6 MB · Görüntüleme: 244
  • DSCF2177.JPG
    DSCF2177.JPG
    4 MB · Görüntüleme: 258
  • DSCF2178.JPG
    DSCF2178.JPG
    3.9 MB · Görüntüleme: 252
  • DSCF2179.JPG
    DSCF2179.JPG
    4 MB · Görüntüleme: 242
  • DSCF2171.JPG
    DSCF2171.JPG
    5.8 MB · Görüntüleme: 252
Bulabildiğim fotolar bunlar benim kullandığım malzeme ince sünger gibi elini üzerine bastırdığın zaman elinin izi kalıyor kalıp gibi yavaş yavaş düzeliyor. Çok esnek malzeme lastik gibi uzayabiliyor fotoda çamurluğu kapladıktan sonra her ayrıntının şeklini aldığı görünüyor kalınlığı 5mm falan olması lazım kullanılacak zemine yapıstırmazsan yalıtım zayıflıyor
Tsk edeeim kardesim cok guzel eline saglik..benim alacagim malzeme hazir yapisabilen kendimden yapiskanli..sokmesi kac saat sürdü..

Peki hidrolik kollardaki sari portakal renkli topuzlari nasil soktun...

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.