Traktör arkası sepet

Bende Fiat 480 var 76 model. Traktör arkası sepet almak istiyorum 150 cm genişlik 110 cm uzunluğunda. Ancak traktörün önü kalkar diye beni korkuttular. arazi de %40 eğim olabiliyor bazı yerler engebeli. Sizce randıman alama miyim ?

Hiç bisey olmaz bizim bölge kadar zorlu değildir burda herkes kullanıyo 135lige bile kullanıyorlar zaten çok yukledigin zaman hidrolik kaldirmiyo önü fln da kalkmaz öyle kalkacağı yükü zaten hidrolik kaldirmiyo

• Beğen
Tepkiler: Zaferboz0678
Merhaba.

Benzer ölçülere sahip traktör arkası sepeti Fiat 640 traktörümde neredeyse sürekli olarak kullanıyorum.

Farklı işlerde 500 kilo civarında yük taşıma tecrübem oldu, buna dayanarak;

40 derece gibi sert tırmanışta arkada 500 kilo yük ile önü kalmayacak gibi iddiam yok, lakin birçok her zaman yarım ton taşımıyor veya her zaman bu kadar sert tırmanışta bulunmuyorsanız pek problem olmaz.

Yine 640 ile boş ağırlığı 600 kilo civarında olan 19 ayak 2.5 metre buğday ekim mibzeri ile, mibzer boşken çoğu rampayı sorunsuz çıkmıyorum boşken.

Traktörümde ön ağırlık yok lakin yaklaşık 75 kilo ağırlığında tampon var önde.
IMG_20180424_155535.jpg

Merhaba.

Benzer ölçülere sahip traktör arkası sepeti Fiat 640 traktörümde neredeyse sürekli olarak kullanıyorum.

40 derece gibi sert tırmanışta arkada 500 kilo yük ile önü kalmayacak gibi iddiam yok, lakin birçok her zaman yarım ton taşımıyor veya her zaman bu kadar sert tırmanışta bulunmuyorsanız pek problem olmaz.

Yine 640 ile boş ağırlığı 600 kilo civarında olan 19 ayak 2.5 metre buğday ekim mibzeri ile, mibzer boşken çoğu rampayı sorunsuz çıkmıyorum boşken.

Traktörümde ön ağırlık yok lakin yaklaşık 75 kilo ağırlığında tampon var önde.Ekli dosyayı görüntüle 43724
Sepetiniz güzelmiş ölçülerini hatırlayabilir musunuz ?

Öyle bir örnek var mı piyasada?
Piyasayi bilmiyorum biz kendimiz kafamiza gore yaptirmistik carsamba gunu dersen detayli resimlerini yollarim sizde. Yanlis hatirlamiyosam 140x150 derinlik 40 mesela altini ayakli yaptirmadik kizakli dalipta hidroligi kaldirmadan haraket ederiz kırılıp eğilmesin diye bazen tas toprak yüklerdim hidrolik kaldirmiyo sürükleyerek arazide goturebiliyosun şasesi 6.5 U demirinden

Merhaba.

Traktörümde ön ağırlık yok lakin yaklaşık 75 kilo ağırlığında tampon var önde.Ekli dosyayı görüntüle 43724

Arkadaşim ismail bizide sepet sahibi yapti gayet kullanişli
IMG_5715.JPG

• Beğen
Tepkiler: İSMAİL TUTAR