Trakkulüp New Holland Fabrika gezisi (27.03.2014)

Ynt: Trakkulüp New Holland Fabrika gezisi (27.03.2014)

Arkadaşlar Öncelikle organizasyonu hazırlayan Ufuk abiye ve katılan katılamayan herkese teşekkür ediyorum
Güzel bi gün oldu, Fabrika tahmin ettiğimden daha büyüktü bence yetkililerde gayet nazik ve sıcakkanlıydı güzel ilgilendiler, hatta forumu merak edip üyeliği filan sordular belkide takip ediyorlardır şuan ;)
Ufuk abinin sitemizi tanıttığında sunum yapan arkadaşın şaşkınlığına bizzat şahit olduk :) Böyle şeyler Türkiyede varmıymış cümlesini kullandı
Tabi birde ziyaretçiler trakklup ahalisi olunca zorlu sorular gelmeye başladı sağlı sollu ;D
Bi ara biz sunumdayken içeride birden acil durum alarmı çalmaya başladı ;D sunucuda tedirgin oldu ne olduğunu anlayamadık
Sunumdan sonra grubumuzu 2 ye ayırıp ayrı ayrı fabrikayı gezdirdiler
detaylı bi inceleme yapamadık üretim sürecini bile arabayla gezdirdiler ve bu araç 2 römorktan oluşuyordu, tanıtım ve açıklama yapan yetkili 1. römorkun önündeydi Biz 2. römorkta olduğumuz için gürültüden hiç bi açıklamayı duyamadık anca sağa sola baktık işçi arkadaşları selamladık ;D
Ve yemekhanede tekrar toplandık yemeği yedikten sonra oradan ayrıldık

Yalnız bizim işler biraz sıkıştığı için haşmet filan boşa çıkmadı ona sıkıldım biraz :) Babam gübre atıyodu hatta arkadaşlarla gübre makınasını bile doldurduk sağolsunlar yardım ettiler :)
Kusurumuz olduysa affola

Türk Traktör Fabrikasına Teşekkürler....

ah dünkü olay olmasaydı bugün bende orada olacaktım... :( :( vites işine duyarsız kalmamaları gerek bence... bugün elime bi tt geçti vites geçmiyo korktum hemen indim... burdan herkese selamlar... güzel bir günmüş... barış abiye hayırlı uğurlu olsun... ön hidrolikleri haşmete mi takacaksınız yoksa?? özeceye selamlar tt işini başka bir modellemi değiştirsek sayın özece :D :D :D daha yolda olan arkadaşlar var ise hayırlı yolculuklar....

alipasalierkan link=topic=73735.msg872585#msg872585 date=1395951080' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler. Baya eğlenmişe benziyorsunuz. Alper abiyi gözlükler açmış. Berk ' lerde ne muhabbet yapıyorlar öyle kim bilir...:D Fotoğraflarda bazı eksikler mi var bana mı öyle geldi. Parti parti mi çekindiniz? Birde boyanan önden hidrolik kimin? TD140 yazan poşetli traktör T6000 serisi değil mi? TD140 başkaydı benim bildiğim. En azından kabini...
Fabrika Üretim Bandı Gezisi 2 Grup Olunca Kısa Bi Ayrıklık Oldu Bizde, O Yüzden Parti Parti Oldu :)
Fotoğraflar da Dediğim Gibi Özet Aslında Belli Şeyleri Paylaşıvereyim Dedim Otobüsteyken :) Ben de Fazla Bi Fotoğraf Çekmedim Zaten Asıl Fotolar, Selfie ' ler Filan Ender ' de Berk ' te :)
O Hidrolik Volkan ' ın ;)
TD140 Mevzusu Da Aynen Dediğin Gibi Erkan Abi, O Poşetlenmiş Traktör T6000 Serisinden ;) O Motorun Yanında TD140 ı Sordum Gösteremeyiz Dediler, Ne Zaman Piyasaya Çıkacak Dedim Bilmem Dedi, Prototipi Elbet Üretilmiştir Dedim Ona Da Bilmem Dedi :) Bu Konuşmanın Üstüne Bende Bu Poşetli T6000 i Görünce Çekeyim De Poşetli TD140 Muhabbeti Yaparız Dedim, O Sebeple Attım Fotoğrafı :)

Utanmasalar motoru market poşetine koyup bahçeye atacaklar :D Ordaki maxxum puma ve jxu lara yazık oluyo tozun toprağın içinde çürümeye başlar. JXU nun kontağı üstündeydi ama depo boştu yoksa marşa bastığım gibi doğru pancara ;D ;D

Barış UZEL link=topic=73735.msg872637#msg872637 date=1395960222' Alıntı:
Utanmasalar motoru market poşetine koyup bahçeye atacaklar :D Ordaki maxxum puma ve jxu lara yazık oluyo tozun toprağın içinde çürümeye başlar. JXU nun kontağı üstündeydi ama depo boştu yoksa marşa bastığım gibi doğru pancara ;D ;D
;D zuha-*-s ;D ;D ;D

Program için emeği geçen başta Ufuk abi olmak üzere bütün arkadaşlara çok teşekkürler,çok ayrıntılı gemesekte Newhollandada çok teşekkürler,bu organizasyonların devamı gelecek İnşallah,trakkulup olarak daha birçok programa imza atacağız.

O Yönden Hakkaten Düşünüyon Bilader Burda Kabinsiz Motorla Uğraşırken Orda O Motorlar Yağmurda Tozda Heba Oluyorlar... Verin de Kullanalım La Pancara Mancara :D
Ama Şaka Bi Yana Pancara Senin Kubo Birebir Ha, O Volkan Gilin Evin İlerisindeki Kavşaktan U Çektim Olduğu Yerde Döndü Ya Tek Fren Yapsan Öyle Güzel Dönmez Maşallah :)

omerfarukkoc link=topic=73735.msg872642#msg872642 date=1395961092' Alıntı:
O Yönden Hakkaten Düşünüyon Bilader Burda Kabinsiz Motorla Uğraşırken Orda O Motorlar Yağmurda Tozda Heba Oluyorlar... Verin de Kullanalım La Pancara Mancara :D
Ama Şaka Bi Yana Pancara Senin Kubo Birebir Ha, O Volkan Gilin Evin İlerisindeki Kavşaktan U Çektim Olduğu Yerde Döndü Ya Tek Fren Yapsan Öyle Güzel Dönmez Maşallah :)

Pancar zamanı makinayı kırmadan dönersem sorun yok ;) jxu pancar için ideal kullanışlı ama yakıtını duyunca soğuk duş etkisi yaptı :D

senle yaşayan yaşlanmaz barış ;D ;D

Barış UZEL link=topic=73735.msg872643#msg872643 date=1395961321' Alıntı:
Pancar zamanı makinayı kırmadan dönersem sorun yok ;) jxu pancar için ideal kullanışlı ama yakıtını duyunca soğuk duş etkisi yaptı :D
4 Buçuk Motor Var, Biz Boşuna Mı İbreyi 16 dan Yukarı Çıkarmıyoruz :D

Şaka Bi Yana Case JXU ların Pompa Ayarı Fazla Biraz, Bizim TLA lara Göre Yakıtları Farkediyor...Üstüne Bi Bugün Elemanın İlk Başta Her İkisi de Aynı Dediği NEF S8000 Motor Atalım, Tavatır Pancar Söker O, Az Da Yakar :D

Bulusmada Emegi Gecen Herkese Tesekkurler..
Eve Gelir Gelmez Yattim Paylasimlara Bakamadim Uykusuzluktan Gozlerim Acidi.. :D

18 yas Sikintisi Cikti Ama Ufuk Abi Isi Cozdu Sagolsun...
Altin Kaplama Td95 Fenaydi.. :)

Ibrahim Abiye Tekrar Tesekkurler Sagolsun Goturdu Getirdi Bizleri.. :)

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=73735.msg872644#msg872644 date=1395961554' Alıntı:
senle yaşayan yaşlanmaz barış ;D ;D

zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s
omerfarukkoc link=topic=73735.msg872645#msg872645 date=1395961600' Alıntı:
4 Buçuk Motor Var, Biz Boşuna Mı İbreyi 16 dan Yukarı Çıkarmıyoruz :D

Şaka Bi Yana Case JXU ların Pompa Ayarı Fazla Biraz, Bizim TLA lara Göre Yakıtları Farkediyor...Üstüne Bi Bugün Elemanın İlk Başta Her İkisi de Aynı Dediği NEF S8000 Motor Atalım, Tavatır Pancar Söker O, Az Da Yakar :D

pancar deyince motorların kimyası bozuluyor :D

Herkese teşekkürler arkadaşlar. Ben de akşam ufak bi aksilik sonucu yarım saat geç gittim eve. Uykusuzluktan yanlış metrobüse binip taaa avcılara kadar gittim.

Bizi ağırlayan Volkan ve Barış Uzel arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum ayrıca. Sınırsız ve lezzetli çayları sayesinde gittiğm her yerde,esenboğa havalimanında, uçakta, atatürk havalimanında aştide metroda tuvalete koşmak zorunda kaldım :D

Fotoğrafları akşama atıyorum kısmetse.

<<B.Özyurt>> link=topic=73735.msg872694#msg872694 date=1395999283' Alıntı:
Herkese teşekkürler arkadaşlar. Ben de akşam ufak bi aksilik sonucu yarım saat geç gittim eve. Uykusuzluktan yanlış metrobüse binip taaa avcılara kadar gittim.

Bizi ağırlayan Volkan ve Barış Uzel arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum ayrıca. Sınırsız ve lezzetli çayları sayesinde gittiğm her yerde,esenboğa havalimanında, uçakta, atatürk havalimanında aştide metroda tuvalete koşmak zorunda kaldım :D

Fotoğrafları akşama atıyorum kısmetse.

Yeni ve bol çaylı buluşmalara diyelim Berk ;)