Trakkulüp New Holland Fabrika gezisi (27.03.2014)

Ynt: Trakkulüp New Holland Fabrika gezisi (27.03.2014)

güzel bir buluşma oldu. Burdan öncelikle Volkan Barış Ahmet ve Çağrı arkadaşlarımızdan Allah razı olsun bizi en iyi şekilde ağırladılar özellikle Volkan ve Barış kendilerine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.Ve organizasyonu yapan Ufuk abi olmak üzere gelen tüm arkadaşlara teşekkür ederim saygılarımla :)

omerfarukkoc link=topic=73735.msg872543#msg872543 date=1395945325' Alıntı:
Kısa Bir Özet Geçelim O Zaman :)

Paylaşım için teşekkürler. Baya eğlenmişe benziyorsunuz. Alper abiyi gözlükler açmış. Berk ' lerde ne muhabbet yapıyorlar öyle kim bilir...:D Fotoğraflarda bazı eksikler mi var bana mı öyle geldi. Parti parti mi çekindiniz? Birde boyanan önden hidrolik kimin? TD140 yazan poşetli traktör T6000 serisi değil mi? TD140 başkaydı benim bildiğim. En azından kabini...

Konferans salonundaki sunum gayet basit ve uykumuzu getirdi,ayrıca sorulan sorulara çokta net cevap alamadik.Fabrikanın belli bi bölümünü gezdik dar bi alanda üretim yapılıyor,daha detayları arkadaşlar paylacaktır

KOPARANLI AHMET link=topic=73735.msg872594#msg872594 date=1395952413' Alıntı:
140 yalan oldu bence bugün sorunca kıvırıp durdu :) 2 parti gezdik

Öyle olacağı belliydi zaten. Ben daha görür görmez olmayacak birşey olduğu kanâtına vardıydım. T6000 ve TSA serisine yeni model T4-5 kabini takılmış fuara getirilmiş bir traktördü. Sanki sıfırdan tasarlanmış gibi lanse ettiler. TD serisiyle alakası yok zaten. TD ' de ileri gideceğine geri gitti zati...:D Başka bir haber yok mu? Delta ' larda neler var, Elite ' si çıkacak mı?

Güzel paylaşım .
Fabrikadan almaya zorlandığımız cevap ve önerileri ziyaret eden arkadaşlar sayesinde öğrenmiş olacaz.
Bizleri temsil ettiğiniz için hepinize teşekkür ederim..
Iyiki varsınız ...

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=73735.msg872608#msg872608 date=1395954897' Alıntı:
Güzel paylaşım .
Fabrikadan almaya zorlandığımız cevap ve önerileri ziyaret eden arkadaşlar sayesinde öğrenmiş olacaz.
Bizleri temsil ettiğiniz için hepinize teşekkür ederim..
Iyiki varsınız ...
maalesef bizler de o cevapları almakta zorlandık

Buluşmaya katılan ve organize eden herkese teşekkürler. Ankaraya gübre ve ilaç için gelmiştim ama iyi bi fırsat oldu değerlendirdik..

Bu arada çok bi cevap alabildiğimizi düşünmüyorum. Tamam güzel gezdik sağolsunlar, görmeyenlerimiz için çok güzel bir fırsat oldu. Ama sorunlarımız bi ankette kaldı sanırım. İnşallah anket göz önüne alınır..

Bizim Ar-Ge ' den bir yetkiliyle irtibata geçmemiz gerek. Vites geçmiyor diyoruz, eliniz alışmamıştır diyor.. Bu modeller böyle :)

Genel irtibariyle güzeldi. Trakkulüp bir gün büyük bir Efsane olacak.. Şimdiden temeller sağlam..