Trakkulüp New Holland Fabrika gezisi (27.03.2014)

Ynt: Trakkulüp New Holland Fabrika gezisi (27.03.2014)

Değerli arkadaşlar gezimiz güzeldi beğendim bu benim ilk trakkulüp buluşmam baya bir tanışma muhabbetimiz oldu yolculuğumuz güzeldi İbrahim kardeşime teşekkür ederim.

Bizleri evinde ağırlayan Volkan ve Barışa ayrıca teşekkürlerimi bir kez daha söylemek isterim sağolsunlar. Ve tanıştığım ve geziye katılan tüm arkadaşlara saygılarımı sunarım. Volkanın Haşmeti gördük ve ön hidrolik sistemi :)

Resimleri zor yükledim 5 5 ancak oldu yoksa akşam 8 de atacaktım biraz daha var.atacam yakında

nice trakkulup buluşmalarında görüşmek dileklerimle...

Resimleri bu tarafa atmıştım burdan silip diğer tarafa attım. resim paylaşımına

benim ilk buluşmamdı ve çok memnun kaldım bu geziyi düzenleyen ufuk abime ve ankarada bizleri ağırlayan volkan barış çağrı ve hatırlayamadım tüm üyelere sonsuz teşekürlerimi sunuyorum. hepinizle tanıştıma çok çok memnun oldum. ve bana yol arkadaşı olan nail abime ercan bilal ve enderede burdan teşekürlerimi sunuyorum özellikle dönüşte bana yardımcı olup arabayı bozüyüke kadar getiren nail abime tekrardan teşekür ediyorum inşallah bidahaki buluşmalarda görüşmek üzere hepiniz allaha emanet olun iyiki varsınız iyiki varsın TRAKKULÜP....

s.a ahali saat 11de eve geldim yorucu bi yolculuktu

Bu Arada Bağcığı Kazım Karabekir Dolaylarına Bıraktım Ankarada Gece Kalmamak Gerek ;D zuha-*-s

süper eğlenceli bi geziydi ev sahibi volkan ve barış UZEL kuzenlere teşekkürler sağolsunlar bizi çok güzel ağırladılar hatta volkan bi ara patrona gübreyi sonra at biz nadas yapacaz dediydi ;D sağolsun işi bile ertelemeyi göze almıştı bizim için :)

Barışında Şakalak ' ı hayırlı olsun volkanların oraya getirmeye gittiğimizde nazarlığını takıyordu az daha ;D bu uzunmuş la kısa olması lazımdı diyede bi muhabbet geçtiydi :)

bizlerden lojistik desteğini esirgemeyen gökhan abi,çağrı,barış,volkan ve ismini bilemediklerime çok çok teşekkürler

gökhan abinin anayurtta TİER3 motordan yola çıkıp erkuntun yakıtına girip NHyi taşlayıp mf-erkunt aynı yakıyor deyip en sonunda işi erkunt mazot pompası diyaframına bağlaması bence efsane muhabbetlerdendi çok şen-şakrak bi abimiz tanıdığıma çok memnun oldum

hacimmet abinin vites muhabbetinden kabahatli çıkması fabrikanın büyük ayıbıydı resmen sen kullanmayı bilmiyorsun dediler şaşkınlıktan ağzımızı açamadık hoş açsak garanti biz suçlu olurduk ya neyse

fabrikaya da teşekkürler bi daha anladım ki ufak bi değişiklik bütün üretim hattını etkiliyor sandığımız gibi kolay değil bazı işler...

organizasyonu yapan ufuk abiye ayrıca teşekkürlerimi sunarım sayesinde tanışmış olduk herkesle birebir konuşma fırsatım olmadıysa da muhabbet yapabildiğim abiler/kardeşler ile sanki yıllardır tanışıyor gibiydik buda Trakkulüp farkı sanırım

katılan tüm abiler/kardeşler ile tanıştığıma memnun oldum :)

Bağcıkcı her yerde kendine göre bişey bulur ;D ;D oap*-s

omerfarukkoc link=topic=73735.msg872543#msg872543 date=1395945325' Alıntı:

Burda Niye Sadece İkimiz Gülüyoruz Kubilay :D

neyin muhabbetini yapıyoruz ki la :S orda bi mevzu var açık ve net ama hatırlayamadım :D ;D

omerfarukkoc link=topic=73735.msg873226#msg873226 date=1396115592' Alıntı:
Aynen, Orda Bi Mevzu Geçtiydi Ama Bende Hatırlamıyorum Şimdi, Ama İyi Gülmüşüz Heralde Yüzlere Baksana :D

gülmediğimiz dakika varmıydı ben asıl onu hatırlayamıyorum :D :D
hele şu 18 yaşından küçük olan kimdi sorusu ve gökhan abinin cevabı çok iyiydi ;D

ama asıl bomba alper abinin şu resimdeki pozu olmalıymış;

resmi görünce anayurtta anlattığı yurtdışı fuar maceraları aklıma geldi classlara binme macerasına çok gülmüştüm sahi nerelerde alper abi :S muhabbetini doyum olmayanlardandı :D

kepirli_ercan link=topic=73735.msg876679#msg876679 date=1396868176' Alıntı:
Yürüyerek mi gittin eve bilader biz neredeyse tekrar angaraya gelecez :)
abi köyde net yok işten güçten internet cafeyede gidemedim daha sabah köyden gelebildim sende haklısın epey vakit geçti :D