TRAKKULÜP LED'CİLERİ FAN KULÜP :)

Ynt: TRAKKULÜP LED'CİLERİ FAN KULÜP :)

eveeettt yavaş yavaş yayılıyoruz sıra nailyetek , cihanözece ,çagrı da onlara bi göz kırpmak lazım bakın burdan size sözveriyorum traktörünüzde en ufak bi yangında ledciler fan club sorumludur (Gaza gelsinler bare) bakın belediyeden anons yapacam yakında trakkulube ledciler aranıyor diye ;) :D ))) ok-*-s :8 *098*- oap*-s şety*-* uyrra*-*-

omerfarukkoc link=topic=55821.msg605812#msg605812 date=1339417727' Alıntı:
Muhtar ' ı, Özece Beyi Ve Çağrı Beyleri de Bekliyoruz :D
Aslında Bi Buluşma Sırasında Cihan Abi ' ye Ben Ayar Çeker Gaza Getiririm Onu da :D Veya İzmir ' e Gidebilsem :D
buluşmada ince ayar çekilir faydalarını anlatsan yeter zararlarını boşver hiç deilse üye sayısı artsın bişeyi unuttuk Anayurtlu 90-80 (yusuf) ' u unuttuk onuda volkan abiye söylesek onunda yusufunda kulaklarını çınlatırız anayurtlulardan bitek onlarınki kaldı

omerfarukkoc link=topic=55821.msg605812#msg605812 date=1339417727' Alıntı:
Muhtar ' ı, Özece Beyi Ve Çağrı Beyleri de Bekliyoruz :D
Aslında Bi Buluşma Sırasında Cihan Abi ' ye Ben Ayar Çeker Gaza Getiririm Onu da :D Veya İzmir ' e Gidebilsem :D
Olmuşmu gençlik,:S pardon PANPA ' larım.;D

Çağrı link=topic=55821.msg606897#msg606897 date=1339717503' Alıntı:
göstergeler on numara olmuş,kabin üstü tarzım değil :D ama güzele ne yakışmaz hesabı krala ne yakışmaz :D
Hacı, bütün bu kıyakların kralın gücüne bi faydası olmadı.:) Tümocan şapkasıda giydim ya, yine kar etmedi. Galiba kralla son nadaslarım oluyor.:)

nailyetek link=topic=55821.msg607039#msg607039 date=1339786692' Alıntı:
Hacı, bütün bu kıyakların kralın gücüne bi faydası olmadı.:) Tümocan şapkasıda giydim ya, yine kar etmedi. Galiba kralla son nadaslarım oluyor.:)
benim taktiği uygula abi fazla muhabbet tez ayrılık getirirmiş derler ya 2 aydır hemen hemen hergün kralın üstündeyim işim olmasa bile şöyle bir dolanıp geliyorum ;D ;D

nailyetek link=topic=55821.msg607039#msg607039 date=1339786692' Alıntı:
Çağrı link=topic=55821.msg608632#msg608632 date=1340287411' Alıntı:
benim taktiği uygula abi fazla muhabbet tez ayrılık getirirmiş derler ya 2 aydır hemen hemen hergün kralın üstündeyim işim olmasa bile şöyle bir dolanıp geliyorum ;D ;D

Ne O Beyler, Kral ' lar Gidici Gibi Konuşuyonuz :D

Bu Arada Seni De Aramızda Görmekten Mutluluk Duyduk Muhtar :) Özellikle Göstergeler Güzel Olmuş ;)

bunlarda led mi ya ;D geçen hafta az daha enterin göstergeleri alevli led yapıyodukta direkten döndü hemde rüzgara mazota duyarlı olcaktı ;D zuha-*-s ;D
çalışmalarınız gerçekten çok güzel işallah bir gün süsleyecek kadar düzgün bir traktörüm olur...

nailyetek link=topic=55821.msg608793#msg608793 date=1340316959' Alıntı:
Şeytana uydum bilader, affedin.
O Zaman Ben Herzaman Şeytana Angara ' nın Bağları Şarkısı İle Eşlik Ediyorum Muhtar ;D

enter link=topic=55821.msg609012#msg609012 date=1340388473' Alıntı:
bunlarda led mi ya ;D geçen hafta az daha enterin göstergeleri alevli led yapıyodukta direkten döndü hemde rüzgara mazota duyarlı olcaktı ;D zuha-*-s ;D
çalışmalarınız gerçekten çok güzel işallah bir gün süsleyecek düzgün bir traktörüm olur...
;D ;D

Aman Umut, Dikkat Et!...

omerfarukkoc link=topic=55821.msg609014#msg609014 date=1340388648' Alıntı:
O Zaman Ben Herzaman Şeytana Angara ' nın Bağları Şarkısı İle Eşlik Ediyorum Muhtar ;D
;D ;D

Aman Umut, Dikkat Et!...

birden marşı basmaz olmuş babam kontak almış yeni köye gittiğimde taktık kutuyu bi söktüm içersi kopuk kablo kaynıyor tesisat sakat :( değiştirdik marş yine basmadı marşa elektrik getiren kabloda sakatlık varmış hallettik marş basmaya başladı tamamdır bu iş yaptık biraz iş vardı hallettik eve geldik babam marşa bi bastı direksiyonun altından duman çıkmaya başladı az da değil dakkada ortalık duman içinde kaldı allahtan akünün kutup başları gevşekti nasıl çıkardığımı hatırlamıyom ;D söktük kopuk kablolardan biri kısa devre yapmış yağu içinde belki 40 tane kablo var iş gören kablo sayısı 10 u geçmez uyy-*s neyse fazla konuştuk konuyu dağıtmayalım elektrik ve mekaniği çok severim kafamda basar o işlere ama durumum pek müsait değil kısmetse ileride bakacağız artık cçr-*-s