Trakklupte kaç Trakyalı arkadaş var?

Herkes için uygun olur mu bilmiyorum ancak Lüleburgaz merkezde Sokullu Camii yanında Park Et Lokantası var. Burada hem sulu yemek hem de ızgara çeşitleri bulunuyor. Üst katı toplu bir yemek için uygun olabilir diye düşünüyorum. Fiyatlar da uygun sayılır.
Orası biraz pahalı daha önce gittim ancak bir kepap lahmacun salonu lüleburgaz çarşıda bildiğim güzel lahmacun salonu var üst katı geniş ikram ve servisleri güzeldir. Lüleburgaz da buluşma olucaksa iskender abiyle mekan ayarlayabiliriz. Iskender abi ne düşünür.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci33
Park Et lokantası lüleburgaz ın en eski döner salonudur sahipleri 3 ortaklar oluşur.ortaklarının 1 tanesi amcamın damadıdır ayrıca lüleburgaz aşçılar odası başkanıdır kendisi.kısacası kendisiyle görüşüp fiyat konusunda toplu bir indirim yapılması için elimden geleni yaparım.standart bir menü oluşturulup kaç kişiyse alman usulü ödenebilir.yemekten sonra bir kahvehanede buluşulabilir. Sizlerin yorumları nedir?

Benim düşüncem şehir içi alanda olan bi,restauranttan cok araçların da rahatla park edilip,alınabileceği biyet olursa daha makul olabilir herkes için.eğer luleburgazda bu kriterde biyet çıkaramazsak karıştıran daha uygun ve sakin ortam sunar gibi.

Önümüzdeki iki haftanın hava raporlarını kontrol ederek en uygun hafta sonunu seçebiliriz.bolgemizdeki son zamanlarda olan soğuk havalar buzlanma nedeniyle araç kullanmayı imkansız bırakıyor.sorun çıkarmıyacak şartlarda toplanmaya gayret edelim.iş aralığı bakımından çiftçilik olarak işlerin olmadığı şu sure zarflarında çok geçmeden toplanabiliriz

lüleburgaz hamitabatta buluşalım lokantanın birini gündüz açtırırız hem hamitabat sucuğu yeriz hemde aynı lokanta bize ait olur çayda içer sohbet ederiz ne dersiniz ufuk ve iskender kardeşim. tarih olarakta 28 ocak veya 4 şubat cumartesi günleri olabilir.fiyatta uygun olur.

Park Et lokantası lüleburgaz ın en eski döner salonudur sahipleri 3 ortaklar oluşur.ortaklarının 1 tanesi amcamın damadıdır ayrıca lüleburgaz aşçılar odası başkanıdır kendisi.kısacası kendisiyle görüşüp fiyat konusunda toplu bir indirim yapılması için elimden geleni yaparım.standart bir menü oluşturulup kaç kişiyse alman usulü ödenebilir.yemekten sonra bir kahvehanede buluşulabilir. Sizlerin yorumları nedir?
Abi park et lokantasında klasik menü tahminen kaça patlar 1kişi ayrıca araba park etme için hükümet konağının önü uygundur park ücreti çok uçuk değil orda.

Abi park et lokantasında klasik menü tahminen kaça patlar 1kişi ayrıca araba park etme için hükümet konağının önü uygundur park ücreti çok uçuk değil orda.
Sehir ici bir mekanda 15-20 erkegin birkac saat boyunca oturmasi mumkun olur mu? Yemek yemek icin cok yer var lakin rahat edip etrafi rahatsiz etmeyecegimiz bir mekan olmali. Yemek sonrasi gececegimiz kahve tarzi mekanin cok kalabalik olmamasi lazim ki etrafi rahatsiz etmeden kendi ortamimizi kuralim , gonlumuzce sohbet edelim kimseyi rahatsiz etmeyelim. Yoksa yemek her yerde var , amacimiz eglence ve sohbet. Yanlis anlamayin bircok organizasyona katildim Trakkulup ile ilgili , bircogunun duzenlenmesinde aktif gorev aldim. Bu yazdiklarim bizzat yasamis oldugumuz deneyimlerin sonucunda ortaya cikan sonuclardir.
Nuray abinin onerisi guzel , veya Büyükkaristran zaten elimizde hazir alternatif Özdagli da fiyatlar fena degil pazarlikta yapiyoruz toplu gidince sonrasinda karistirandaki kahvelerden birine gecip rahatca muhabbetimizi ettik.

lüleburgaz hamitabatta buluşalım lokantanın birini gündüz açtırırız hem hamitabat sucuğu yeriz hemde aynı lokanta bize ait olur çayda içer sohbet ederiz ne dersiniz ufuk ve iskender kardeşim. tarih olarakta 28 ocak veya 4 şubat cumartesi günleri olabilir.fiyatta uygun olur.
Nuray abi cok guzel fikir , bu mekanda pazar gunu yapilma sansi olur mu? Uygun fiyat , karisan eden olmaz rahat ederiz senin koy burgaz a 15 dk mesafede

• Beğen
Tepkiler: nuraydilber