Tarımsal kredilerde faiz oranı düştü

Arkadaşlar konu zirai krediler
Nerden nereye gidiyor.
İskender bey alacağınız kredi ihtiyaç kredisi olur. Başka türlü çks ile alınan ekipman traktör tarla hayvan gibi zirai kredilerde profarma fatura ile basvuru yapılabiliyor. Eğer hayvan varsa üzerinize yem kredisi adı altında sıfır faizli kredi alabilirsiniz.

Hayırlısı olsun canınız sağolsun.
benim yeni yaptırdığım siğorta teminat vs işinde buğdaya 2 bin tl fiyat biçmişler.
arpa içinde galiba 1640 tl idi . bende çks de hangi parsele ne cins arpa buğday ektimse o şekilde yazdırdım .
olası durumda zaten kendileri nsl işine gelirse o şekilde işlem yapacagı kesinde.
sizin çiçek yazan yeri siğorta yapan kurum hangisi tkk yetkililerimi yoksa tarsim kendimi.
Tkk yapmış sorgusuz suhalsiz.

Arkadaşlar özellikle Emre ve Fuat bey arkadaşlarım lütfen daha fazla işi siyasi yöne cekmeyin .
ya bak ne güzel bir birinizi yüz yüze görmeden bi nebzede olsa dostluk edinmiş insanlarsınız . biriniz ürettiği prinçi birinizde kayısı ve bademi göndererek bir birinizin gönlünü hoşnut etmişiniz.
bırakın siyaseti siyasiler kendileri yapsın.
yazdıklarımı sakın ola yanlış anlamayın sizlerle yüz yüze görüşmek nsp olmasada sevdiğim insanlarsınız o yüzden ortamı yumuşatmak için yazma gereği duydum.
Hacı Mehmet abi faturalarda ki sorun çözülmüş galiba var mı bir haber

Bu arada, bırakın da siyaseti siyasetçiler yapsın arkadaşlar. O parti, bu parti veya diğer parti... Tamam, herkesin desteklediği bir parti var ama bunları bu platforma taşıyınca sitenin amacı dışında tatsız yerlere gelebiliyo konu, kalp kırmaya gerek yok. Nacizane düşüncem bu. Allah hepimize bereketli yıllar nasip etsin.

Bu arada, bırakın da siyaseti siyasetçiler yapsın arkadaşlar. O parti, bu parti veya diğer parti... Tamam, herkesin desteklediği bir parti var ama bunları bu platforma taşıyınca sitenin amacı dışında tatsız yerlere gelebiliyo konu, kalp kırmaya gerek yok. Nacizane düşüncem bu. Allah hepimize bereketli yıllar nasip etsin.
Amin inşallah. Seçim yaklaştıkça kendilerini tutamayanlar oluyor. Her seçim zamanı çıkıyorlar piyasaya. Demek ki yakında erken seçim var.
Rabbim cümlemizin işini gücünü rast getirsin bir lokma ekmek için kimseye muhtaç etmesin. Biz seçimi bize hizmet edilsin diye yapıyoruz biz birilerine hizmet edelim diye değil bunu anlarlarsa sizide anlarlar diye düşünüyorum. Saygılarımla.

Duyduğuma göre 100.000 tl 5 yılda artık 145.000tl olarak ödeniyormuş ithallerde kasko vs. hariç. Yerlilerde de 136.000 tl imiş.
İthal ve yerli arasında kredi farkı kalmamış. Yerli traktörde %5 di galiba eski faiz oranı şimdi ise %8 olmuş kasko ve hayat sigortası da cabası

Son düzenleme: