Stroh Mod Soru Cevap Alanı !!!!!!!!

Ynt: Stroh Mod Soru Cevap Alanı !!!!!!!!

Chucky..! link=topic=13360.msg144678#msg144678 date=1233236960' Alıntı:
oyuna yeni başladığın çin sorunlarla karşılaşman çok normal.save için esc ye bastığında çıkan bi ekran var.o ekranın altında 3 adet yazı var.o yazının ilkine bastğında oyunu kaydediyor.ikinciye bastığında oyundan çıkıyor.üçüncü ye bastığında ise oyuna devam ediyorsun.

oyuna yama eklediğinde herşeyin bıraktığın yerinin değişmesi normal.bunu istediğin gibi yerleştiğinde ve yeni yama eklediğinde değişmemesi için yapacağın şey;

İstediğin aracı is
Chucky..! link=topic=13360.msg144678#msg144678 date=1233236960' Alıntı:
oyuna yeni başladığın çin sorunlarla karşılaşman çok normal.save için esc ye bastığında çıkan bi ekran var.o ekranın altında 3 adet yazı var.o yazının ilkine bastğında oyunu kaydediyor.ikinciye bastığında oyundan çıkıyor.üçüncü ye bastığında ise oyuna devam ediyorsun.

oyuna yama eklediğinde herşeyin bıraktığın yerinin değişmesi normal.bunu istediğin gibi yerleştiğinde ve yeni yama eklediğinde değişmemesi için yapacağın şey;

İstediğin aracı istediğin yere bu şekilde kaydedebilirsin.

Abi valla çok yardımcı oldun ben her yama yaptığımda kayıtlı oyundan devam edemiyordum o yüzden makineleri sıfırla diyordum o zaman da makineler istedğim yerde başlıyamıyodu, o yüzden ikide bir yerlerini değiştiriyodum.O kadar yardımcı oldun ki anlatamam + rep veriyorum ve teşekkür ediyorum :D

marlboro link=topic=13360.msg144895#msg144895 date=1233257188' Alıntı:
hocam çok sağol ellerine sağlık ilgilendin allah razı olsun ama bende=C:\Documents and Settings\KULLANICI ADINIZ\Application Data\FarmingSimulator2008 diye bi dosya yok bende :(

Ordaki kullanıcı adınız : bilgisayar adın kardeş herkesinki farklı biraz daha dikkat et :D

marlboro link=topic=13360.msg144918#msg144918 date=1233259300' Alıntı:
arkadaşlar bi yardım edin ama 40 dkdır cvp gelirdiye bekliyorum
Öncelikle Burası Stroh Mod Soru Cevap Alanıdır yönetici arkadaşların gözünden kaçmış size cevap vermişler [size=10pt]oyunla ilgili bir sorununuz olduğunda Soru Sorunlar Kategorisine sorununuza uygun bir başlık ile konu açınız[/size] Geliyorum 40 dk dır cvp alamamanıza burası msn gibi bir platform değildir.Sizin sorduğunuz sorulaın tümünün cvp ı forumumuzda vardır lütfen biraz araştıralım....Şimdi geliyorum soununuz o klasörü görememenizin sebebi gizli klasörlerde olduğu içindir klasör seçeneklerinden gizli klasörleri göster dedğiniz zaman göreceksiniz....

dennizs link=topic=13360.msg145315#msg145315 date=1233285546' Alıntı:
Öncelikle Burası Stroh Mod Soru Cevap Alanıdır yönetici arkadaşların gözünden kaçmış size cevap vermişler [size=10pt]oyunla ilgili bir sorununuz olduğunda Soru Sorunlar Kategorisine sorununuza uygun bir başlık ile konu açınız[/size] Geliyorum 40 dk dır cvp alamamanıza burası msn gibi bir platform değildir.Sizin sorduğunuz sorulaın tümünün cvp ı forumumuzda vardır lütfen biraz araştıralım....Şimdi geliyorum soununuz o klasörü görememenizin sebebi gizli klasörlerde olduğu içindir klasör seçeneklerinden gizli klasörleri göster dedğiniz zaman göreceksiniz....

Katılıyorum bilgisayardan anlamayabilirsiniz ama araştırıp bir konuyu öğrenmeniz çok daha kolay olduğuna inanıyorum !

marlboro link=topic=13360.msg145589#msg145589 date=1233325863' Alıntı:
iyi güzel laf söylüyosunuz ama kardeşim benimde kullanıcı adım pc ama içinde Application Data diye bişey yok
aynı sorun bendede vardı çözümü çok kolay winrar programı ile girmeye çalış

arkadaşlar oyuna yama indirip kaydedip çıkıyorum Application Dataki save dosyasında sadece vehicles dosyası çıkıyor xml falan yazmıyor yardım edermisiniz ??

marlboro link=topic=13360.msg146512#msg146512 date=1233415861' Alıntı:
arkadaşlar bi yardım edin allah aşkına birtürlü kayıt edemiyorum oynadığım oyunu herşeyin yeri değişiyo oyundan çıkıp tekrar girdiğimde

Sen yine iyisin ben onu da yapamadım burda konuya açıklık getirilince ben de yapcam inş :D

marlboro link=topic=13360.msg146517#msg146517 date=1233416461' Alıntı:
valla kardeşim 29undan beri bekliyorum bir allahın kulu yardım ederdiye kimse oralı bile olmuyo
bu konun senin sorununla alakası olmamasına rağmen yardımcı olduk.hâla daha kimse oralı olmuyo diyosunuz.siz yapamadıysanız bizim yapacağımız birşey yok..

kardeşim ben aynen burada söyleneni yapıyorum vallahi billahi ekstra bişey yapmaya çalışmıyorum olsa neden olmuyo diyim hala allah razı olsun yardımcı oldunuz ben siz olmadınız demedim zaten genel söyledim sen ve yardımcı olan arkadaşlar dışında ama birazda insaf 29nda msj attım bugün agresif yazı yazdım diye cvp gelmeye başladı

marlboro link=topic=13360.msg146763#msg146763 date=1233426009' Alıntı:
allah razı olsun kardeşim valla ilgileniyosunuz mert kardeşimle ikiniz süpersiniz
benimki olmuyosada olsun napalım sorun değil

Ben senin konunla bizzat ilgilenmek istiyorum yarın çok uğraşcam ! Merak etme.