steyr alacağım yorumlar mısınız?

Yorumlar için teşekkürler

Traktörü Adana'da kullanacağız ek olarak erkunt kudret 100 var. Steyrı ara işlerde(6" lık santraviçle su basma, gübre taşıma, sırt yapma, çapalama) kullanacağız. Genel olarak geçmiş yıllarda amcalarım bu traktörden çok kullandı ama memnunlar mıydı bilmiyorum.Emsallerine göre ucuz ve az yaktığı için tercih ediyorum ve genellikle sulamada(fıskiye-salma sulama) kullanacağız.

Forumdaki yorumları okuduğum da hararet yaptığı yönünde bilgiler mevcut eğer doğru ise sulamada kullanılacak az yakacak traktör ne tavsiye edersiniz?

Steyr kullanan-bilen arkadaşlar ilandaki traktörlerden hangisi temizdir önerirsiniz.

o tür işler için biçilmiş kaftan, 1977 model 768 kullandık. Geçtiğimiz hafta sattık, piyasası yok diyenlere söyleyeyim karteri bloğu değişmemişse motor şanzıman kaporta durumu iyiyse gayet de güzel piyasası var. 1977 1978 1979 model 768 bulursanız temiz de olursa hiç kaçırmayın, buçuklu şanzıman var. Kuyruk mili de 1000 devir 540 devir ve şanzımandan olmak üzere hem ileri hem de geri dönebilir.Yakıtı çok iktisatlıdır hararet nedir bilmez (yada bizimki öyleydi) hidrolik düzeni çok iyi ve kuvvetlidir. Tek kötü yanı çeki gücü yetersiz emsallerine göre..

• Beğen
Tepkiler: LS90PLUS
Yaş 35 çok şükür çok kullandım boyu posu var ama boşa

Tamam o zaman siz bir daha almazsınız olur.Ben kullanıyorum yakıtından çekişinden sağlamlığından memnunum almak isteyene tavsiye ederim.Bu arada ben sadece steyr kullanmadım çok çeşitte traktör kullandım.Bunu sadece steyr kullandığım için söylemiyorum yani.Sizin bir kere steyrden diliniz yanmış anlaşılan.10000'e de steyr bulursanız haber verin benimkinin yanına alayım.

• Beğen
Tepkiler: Bozrik
Ne demişler şoför var rezik eder şoför var vezir eder...
İlk sayfada yorum yapan abiye cok güldüm kaç yıllık çamurun babasi steyri kötülüyor 😂😂😂
Şuanda bende Avrupa 87 model 8053 var galeriden aldım Sakarya'dan.Full revizyonlu ve motoru sıfır.Mercedes motor var steyrlerda bu arada.Yani az yakıt çok iş.
Milletin lafına bakma steyr eger temizini bulursan durma al.Kullanmayi bilmeyen altına Fendt versen kötüler.Hata motorda asla şoförde değildir😂😂
Ulan yüklü ramorkle bayır yukarı çamuru yara yara çıktım arkamdan Nh 75 td cikamadi resmen rezillik.Verilen paralara yazık.Ön tekerlerde difrensiyel kitleyemiyorsan 4x demem öyle motorlara.
Ayrıca dedigin işlerde 768 dediğin motor o işleri güle oynaya yapar.
Difrensiyalli zayıf değildir aslında.Motor seri bir şekilde asılıyor tabi şoför de acimazsa illa biyerden patlak veriyor ama öyle hemen dağıtıyor diye bişey yok yani hikaye onlar.
Hararet konusuna gelirsek.Hararet yapıyor diyenler ilk once bi hararet göstergesi kırmızıya kadar gelmeden hararet yapıyor demesin 2 incisi de plastik pervane kullanmayin mümkünse demir taktirin 6 kanat yeteri oluyor plastik çabuk ısınıyor ve sıcak hava üflüyor.Demir plastikden kat kat iyi.
Radyatörü filtreleri temizledikten sonra motor kolay kolay hararet yapmaz.
Steyr de hararet ortada motor normal sıcaklığındadir demek sogukken ağır iş yapmak motora zararlı.Bizm burda adam 8053 ile silaja girdi çamur vardi ayrıca.Patoza koştu o hararet ibresi bi kırmızıya gelmedi 😂İbre kırmızıya gelirse 5 dk rolentide beklet sonra ise devam.
Motorun hası Steyr Youtubede videolarını izle çakma şoförleri boşver sen 👌💪💪💪

Ne demişler şoför var rezik eder şoför var vezir eder...
İlk sayfada yorum yapan abiye cok güldüm kaç yıllık çamurun babasi steyri kötülüyor 😂😂😂
Şuanda bende Avrupa 87 model 8053 var galeriden aldım Sakarya'dan.Full revizyonlu ve motoru sıfır.Mercedes motor var steyrlerda bu arada.Yani az yakıt çok iş.
Milletin lafına bakma steyr eger temizini bulursan durma al.Kullanmayi bilmeyen altına Fendt versen kötüler.Hata motorda asla şoförde değildir😂😂
Ulan yüklü ramorkle bayır yukarı çamuru yara yara çıktım arkamdan Nh 75 td cikamadi resmen rezillik.Verilen paralara yazık.Ön tekerlerde difrensiyel kitleyemiyorsan 4x demem öyle motorlara.
Ayrıca dedigin işlerde 768 dediğin motor o işleri güle oynaya yapar.
Difrensiyalli zayıf değildir aslında.Motor seri bir şekilde asılıyor tabi şoför de acimazsa illa biyerden patlak veriyor ama öyle hemen dağıtıyor diye bişey yok yani hikaye onlar.
Hararet konusuna gelirsek.Hararet yapıyor diyenler ilk once bi hararet göstergesi kırmızıya kadar gelmeden hararet yapıyor demesin 2 incisi de plastik pervane kullanmayin mümkünse demir taktirin 6 kanat yeteri oluyor plastik çabuk ısınıyor ve sıcak hava üflüyor.Demir plastikden kat kat iyi.
Radyatörü filtreleri temizledikten sonra motor kolay kolay hararet yapmaz.
Steyr de hararet ortada motor normal sıcaklığındadir demek sogukken ağır iş yapmak motora zararlı.Bizm burda adam 8053 ile silaja girdi çamur vardi ayrıca.Patoza koştu o hararet ibresi bi kırmızıya gelmedi 😂İbre kırmızıya gelirse 5 dk rolentide beklet sonra ise devam.
Motorun hası Steyr Youtubede videolarını izle çakma şoförleri boşver sen 👌💪💪💪
Stayer kendi çapına gore iyi ve çekişli traktördür.

ustam manisa boşta yatan traktörün en fazla olduğu il manisa çiftçisi diğer bölgelere daha kar marjı yüksek ürünler çıkartıyor.
steyr beğenmemekte haklısınız maddi gücü zayıf çiftçiler için uygun makinalar.
Siz neyin zayıf motorundan bahsediyorsunuz yaa…43 lük STEYR var küçüklüğümden beri var..yapmadığı iş çekmediği yük kalmadı Manisa’da…Hala TMO ya üzüm götürür 10 tonluk kasaları…az traktörleri araştırın öyle gelin….10 tane new Holland motorum olacağına bir tane STEYR olsun

• Beğen
Tepkiler: yarbay10
Siz neyin zayıf motorundan bahsediyorsunuz yaa…43 lük STEYR var küçüklüğümden beri var..yapmadığı iş çekmediği yük kalmadı Manisa’da…Hala TMO ya üzüm götürür 10 tonluk kasaları…az traktörleri araştırın öyle gelin….10 tane new Holland motorum olacağına bir tane STEYR olsun
Nerde zayıf motor yazıyor ki 🤔
Bütçesi zayıf çiftçiler yaziyor orda zayıf motor yazmıyor.
Şahsen benim için steyr hala lüks.