Sayın arkadaşlarım ACİLLL yardımınıza ihtiyacım var LÜTFEN bakar mısınız....

Ynt: Sayın arkadaşlarım ACİLLL yardımınıza ihtiyacım var LÜTFEN bakar mısınız....

Arkadaslar an itibari ile yarismadan elendik 1. Kişide elendi muhtemelen kazanan alipasalierkan, ödülü ögrendim kendisine supriz olsun..

Elenme sebebimiz resimi bizim cekmemiz lazimdi kendimin ve birkaç arkadasimin çekimi gönderdik bu yüzden : ' (

Sonuna kadar destek veren arkadaslarima arkadaslariniza sonsuz tesekkur ederim... Çok üzgünüm uğraşlarımız boşa gitti ama kazanan Trakkulüp oldu yine....
:(

Bu iş Burda Biter...

POYRAZLI TALHA link=topic=77493.msg917718#msg917718 date=1410284194' Alıntı:
özür dilenecek bişey yok abi bi dahaki sefere kazanırsın inşallah...

Olsun o kadar uğraştık, ama yine kazanan dilediğimiz gibi trakkulüpten biri oldu bu iyi bir haber....Elenme sebebimizi tekrar yazayım fotoğraf kendi çekimimiz olacakmış, bunu bizim bir arkadaştan aldım birazda kendimden filan attım ama durup dururken nereden çıktı senindi onundu bilmiyorum, Erkuntla telefonda konuyu biraz konuştuk yalan söyleyip benim demedim arkadaşımın dedim beraber gönderdik durum bundan ibaret ayrıca bu 2 gün kala mı söylenir dedim ona değil hediye o kadar uğraşılcak bişey değilmiş bilen arkadaşlar yazmasın çünkü süpriz kazanana o da ele değil inş. trakkulupten alipaşalıerkan olacak.

Destek veren tüm form üyelerimize bildiğim bilmediğim herkese çok teşekkür ederim iyiki varsınız...
Sertaç, Hüseyin, Bilal, Ahmet, Mustafa, Alperen bu arkadaşlarıma huzurlarınızda ayırca teşekkürü bir borç bilirim son dk kadar direnip son anda yıkacaktık rakibimizi ama olmadı bu sene nasip değilmiş ne yapalım onlarında affına sığınıyorum ha bir de Yusuf abi var çete lideri :D