Sayın arkadaşlarım ACİLLL yardımınıza ihtiyacım var LÜTFEN bakar mısınız....

YENİLMEK BİZE YAKIŞMAZ...

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=77493.msg916701#msg916701 date=1409914686' Alıntı:
facede sahte hesaplar açın. ..
başka yolu yok
.bu milletin anahtarlık merakını çözemedim.
Anahtarcı muhtemelen hile yapıyor abi 3 kez 20-30 fark ile yakalarken bir anda 70 kişi filan beğeniyor bi anda, Trakkulup gibi kalabalık heyet arkamızda iken yıkılmak bize yakışmaz, elimden geldiğince çabalıyorum sizlere de teşekkür ederim destekleriniz için ben facebooktan mesaj yolu ile linkleri gönderip beğendiriyorum isteyen de bu linki kopyalayıp facebooktan diğer arkadaşlarına gönderebilir.

https://www.facebook.com/ErkuntTraktor/photos/np.265683359.706667629/915387981822521/?type=1&notif_t=notify_me

YARIŞMADA FLAŞ GELİŞME....

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=77493.msg916704#msg916704 date=1409917059' Alıntı:
bu nasıl birsey bu insanlar hiçmi anahtarlık görmemişti..
Flaş flaş flaş..
Taze bilgi bu anahtarlıklı kişi erkunt çanakkale bayisi bu adamı muhakkak yıkmamız lazım şimdi ulaştım bu bilgiye dayan trakkulup.
Not: Yarışma 11 eylül saat 11 de son o saate önde değilsek bittik bizde bunu haketmiyoruz...

Ynt: Sayın arkadaşlarım ACİLLL yardımınıza ihtiyacım var LÜTFEN bakar mısınız....

Ya Ercan Abi Okudum Yazdığını Adam Erkunt Bayi Felan Demişsin De Beğenilerini İnceledin Mi? Ben Baktım. Nerde Ergen Nerde Karı Kız Varsa Hep Onlar. Yani Traktörle Yada Erkuntla Alakası Olmayan Kişiler. Kız Yoğunluklu. Bunda Başka İş Var Yada Çevre Baya Var.

Bi Kaç Sayfayada Link Attım Ama Bilmem Sonuç Ne Olur.

Ynt: Sayın arkadaşlarım ACİLLL yardımınıza ihtiyacım var LÜTFEN bakar mısınız....

bilal tıraşçı link=topic=77493.msg916716#msg916716 date=1409919714' Alıntı:
Ya Ercan Abi Okudum Yazdığını Adam Erkunt Bayi Felan Demişsin De Beğenilerini İnceledin Mi? Ben Baktım. Nerde Ergen Nerde Karı Kız Varsa Hep Onlar. Yani Traktörle Yada Erkuntla Alakası Olmayan Kişiler. Kız Yoğunluklu. Bunda Başka İş Var Yada Çevre Baya Var.

Bi Kaç Sayfayada Link Attım Ama Bilmem Sonuç Ne Olur.
Bayinin oğlu herhalde Bilal kime beğendirdiği ne yaptığı belli değil sonucu erkunt bayii...

Ercan AYKUŞ link=topic=77493.msg916706#msg916706 date=1409917360' Alıntı:
Flaş flaş flaş..
Taze bilgi bu anahtarlıklı kişi erkunt çanakkale bayisi bu adamı muhakkak yıkmamız lazım şimdi ulaştım bu bilgiye dayan trakkulup.
Not: Yarışma 11 eylül saat 11 de son o saate önde değilsek bittik bizde bunu haketmiyoruz...
Bu bayiyi biliyorum 285 i ordan almistim evran motorlu araclar.

BUNU ALACAĞIZ DESTEKLERİNİZLE...

Beğenerek destek veren abilerime kardeşlerime destekleriniz için sonsuz teşekkür ederim çok saolun *098*-
Trakkulup olarak bunu koparmamız lazım abilerim kardeşlerim nerdesiniz perşembe saat 11e kadar vaktimiz var,
Link aşağıda tıkalyıp beğenirseniz çok seviniriz ekip olarak :)

https://www.facebook.com/ErkuntTraktor/photos/np.265683359.706667629/915387981822521/?type=1&notif_t=notify_me

valla yigidi öldür hakkını yeme demiş atalarımız
5 fotografada baktım en güzeli erkanın fotografı ama erkan biraz geride kalmış

ben yinede işimi saglama aldım 5 oy erkana verdim 5 oy ercana verdim
facelerim ful size çalıştı :D
başarılar arkadaşlar

Hem sen, hem de Erkan için beğenimi yaptım. Başarılar dilerim Ercan.

Sonuna kadar direnmeye devam 30 fark geriden takip ediyoruz 408 ' e 372 ama inşallah bunu alacağız ve trakkulup kazanacak ve Trakkulübün adını her yerden duyuracağız inşallah... *098*-

Destek veren üyelerimize de sonsuz teşekkürlerimi sunarım :)