Sameci Coşturmuş -------Same70 vs Erkunt80 Çekişmesi Arada MASSEY'de kaynıyor

Ynt: Sameci Coşturmuş -------Same70 vs Erkunt80 Çekişmesi Arada MASSEY'de kaynıyor

şerefli1 link=topic=66094.msg750047#msg750047 date=1370288376' Alıntı:
şişmidiye kadar bizmle savaştın tam erkunttan vaz geçeceğiz derken birde sen fanatik erkuntçu olursan işte o zaman be trakklubu gerçekten bırakırım :( :( :( :( :(
erkunt eskisi utulmuyo pek 2 sene önce da çok satılıyo

Ynt: Sameci Coşturmuş -------Same70 vs Erkunt80 Çekişmesi Arada MASSEY'de kaynıyor

zehriduman link=topic=66094.msg750133#msg750133 date=1370328341' Alıntı:
erkunt eskisi utulmuyo pek 2 sene önce da çok satılıyo

'Erkunt eskısı gıbı tutulmuyor pek 2 sene once daha cok satılıyordu'

demek mı ıstedın sanırım yazın bıraz eksık olmusta nıye ole söledın nedenı nedır acaba :S

tumosannn link=topic=66094.msg750161#msg750161 date=1370343047' Alıntı:
'Erkunt eskısı gıbı tutulmuyor pek 2 sene once daha cok satılıyordu'

demek mı ıstedın sanırım yazın bıraz eksık olmusta nıye ole söledın nedenı nedır acaba :S
eksik olmuş yazı :) erkunt satişları düştü bizim burda pek gitmiyo şimdi satış rekoru kıran new holland td65b burda acayp satılıyo bu mevsimde ama makinada makina erkuntcular bizim burda erken tamire geliyo diyo malzeme kalitesiz diyo şanzıman yüksekde yağ daha çok gidiyo diyo bu videolarıda izleyince erkuntdan iyice soğudum bende :)

zehriduman link=topic=66094.msg750163#msg750163 date=1370343423' Alıntı:
eksik olmuş yazı :) erkunt satişları düştü bizim burda pek gitmiyo şimdi satış rekoru kıran new holland td65b burda acayp satılıyo bu mevsimde ama makinada makina erkuntcular bizim burda erken tamire geliyo diyo malzeme kalitesiz diyo şanzıman yüksekde yağ daha çok gidiyo diyo bu videolarıda izleyince erkuntdan iyice soğudum bende :)

Hadi ya sızın orası bahce tıpı kullanılıyor sanırım ve erkunttan memnun kalmadılar ole mı ılgınc :S pekı tumosan kullanan var mı arkadas bahce tıpı, genellıkle hangı modelden en cok var erkuntcuların sıkayetlerı nelerdır sızın ordakı ,bırde yenı olan serılerden mı memnun değiller.. :S

tümosan kullanan görmedim hiç erkunt bizim burda 3kişide var biri 2012 yeni kasa ikiside 2010 eski kasa 2 si 70 lik biri 60 lık 60 lığa bindim yere çok yakın askıya erken çıkıyo birde kayısı kökleri bizim burda tam sıfırdan kesilmiyo 4-5 cm yukarda kesiliyo nerdeyse altına sürtecek traktör yeni erkunt geçen sene servise getirmişdi şans eseri gördüm altını taşa sürtmüştü ben hiç kullanmadım bikere bayide baktım üstüne oturdum massey 3625 kasasıyla aynıhemen hemen konforlu biraz ama beğenmiyolar az önce dediğim sebebelerden dolayı bizim burdaki serviscilerde pek iyi usta deyiller cöö-*s