Same Explorer 3.85

Allah razı olsun
Allah razı olsun
Hayırlı olsun, güle güle kullanın,
Yalnız zetor gibi milleti bıktırmayın[emoji108]
Allah razı olsun her an her şey olabilir [emoji23][emoji23]
Hayırlı olsun güle güle kullanın
Allah razı olsun
Hayırlısı olsun, gule gule kullanın, kaç model kaça geldi.
Allah razı olsun 2013 model 95.000 tl
Hayırlı olsun abi lastikleri balon yapmayı düşünüyor musunuz
Allah razı olsun bu şekil bi deneyim hoşuma gitmezse yapabilirim ama tekerlerde pek ince değil gibi metreyle ölçtüm 36 cm taban genişliği var
Allah razı olsun
Güzel motor güle güle kullanın.
Allah razı olsun
Hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullanın
Allah razı olsun
Hayırlı olsun Baki güle güle kullanın.
Allah razı olsun
Hayırlı uğurlu olsun.
Allah razı olsun
Allah razı olsun
Hayırlı uğurlu olsun
Allah razı olsun

hayırlı olsun bikere motoru bulmuşsun :)
Allah razı olsun
Hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin
Allah razı olsun
Hayırlı olsun.Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.
Allah razı olsun
hayırlı olsun 2013 değilki makine
Allah razı olsun bayii öyle dedi bende yazdım [emoji23]
Hayırlı olsun.bu seriler deutz motor diye biliyorum 90 ve 105 ler farmotion sanırım.Zetora göre artıları eksileri ne yorumunu bekliyorum [emoji16]
Allah razı olsun ilk izlenimim ileri - geri kalkışlarda Zetordan seri dumanlama yok frenler süper
Hayırlı olsun güle güle kullan[/QUOTE]Allah razı olsun

Hayırlı olsun.bu seriler deutz motor diye biliyorum 90 ve 105 ler farmotion sanırım.Zetora göre artıları eksileri ne yorumunu bekliyorum [emoji16]
Same explorer sdf 1000.4wt motor kullanıyor. Deutz motor, same explorer tb serisinde ve deutz fahr agrofarm serisinde var. Farmotion tier 4 motor deutz 5c ve same virtus serisinde var, Türkiye de böyle. Avrupa da hepsi farmotion tier 4 motor. Bu modelin gösterge paneli modern değil model yılı daha düşük sanki

• Beğen
Tepkiler: Baki TÜRKOĞLU
Same explorer sdf 1000.4wt motor kullanıyor. Deutz motor, same explorer tb serisinde ve deutz fahr agrofarm serisinde var. Farmotion tier 4 motor deutz 5c ve same virtus serisinde var, Türkiye de böyle. Avrupa da hepsi farmotion tier 4 motor. Bu modelin gösterge paneli modern değil model yılı daha düşük sanki
Bu seride deutz motoru var.85 100 110 da deutz motoru var.90 ve 105te senin dediğinden var.G serisi farmotıon C ve virtusta deutz motoru var

Bunlar deutz motor.Aynısı ilçede var çok iyi biliyorum deutz motor.

• Beğen
Tepkiler: Baki TÜRKOĞLU
Bunlar deutz motor.Aynısı ilçede var çok iyi biliyorum deutz motor.
Başka hiçbir markaya yönelme Zetordan sonra çekiş ve yakıtta seni memnun edecek bu model seri dedi abilerim tavsiye üzerine gittim aldım
Bu seride deutz motoru var.85 100 110 da deutz motoru var.90 ve 105te senin dediğinden var.G serisi farmotıon C ve virtusta deutz motoru var
Aynı fantom 3.085 gibi mi abi
Bi gösterge değişik bunun çift vitesi hangisi 3.vites tosbağa uygun gibime geldi
Screenshot_20191117-220753.jpg