Same Explorer 3.85 Demir Gibi Tavda Pulluk Denemesi

Hassasiyet iğnesini tamir ettikten sonra denemesini yaptım demir gibi tavda hem köküne kadar batırıyor hemde hassasiyet on numara olmuş.

IMG-20201029-WA0040.jpeg
IMG-20201029-WA0046.jpeg
IMG-20201030-WA0017.jpeg
IMG-20201030-WA0019.jpeg
IMG-20201030-WA0030.jpeg
IMG-20201030-WA0032.jpeg

Cok guzel traktor ama pulluk secimi onemli 5li yerine 4lü olsa 5 takviye ile gider mazot az yakar traktor daha seri gider is kacirmaz bayilmaz benim traktorde yesili 4lu 12 yokmus gibi goturuyodu sattim 4lu 14 aldim onuda 4 takviye ile 6.5 km hizla cekiyo,seninkide iyi ama motor yavas kaliyo 5liyle ha tav olsa kurak olmasa belki 8 km hizla cekecek ona bisey diyemem ama boyle kurak senede 4lu kullan derim bi yamulttumu okun birini duzgun gitmiyo bidaha bu tip pulluklar benden soylemesi

• Beğen
Tepkiler: Baki TÜRKOĞLU
Cok guzel traktor ama pulluk secimi onemli 5li yerine 4lü olsa 5 takviye ile gider mazot az yakar traktor daha seri gider is kacirmaz bayilmaz benim traktorde yesili 4lu 12 yokmus gibi goturuyodu sattim 4lu 14 aldim onuda 4 takviye ile 6.5 km hizla cekiyo,seninkide iyi ama motor yavas kaliyo 5liyle ha tav olsa kurak olmasa belki 8 km hizla cekecek ona bisey diyemem ama boyle kurak senede 4lu kullan derim bi yamulttumu okun birini duzgun gitmiyo bidaha bu tip pulluklar benden soylemesi
Tavlı zamanda aynen 5 takviye çekiyor bu pulluğu şimdi 3 takviyeyle deneme yapmamın amacı çok sert pulluğu yamultmasın diye ben bu motordan bu kadar performans beklemiyordum açıkçası sündürüyor pulluğu arkada yok gibi hassasiyet iğnesini servise yaptırmadım 1.600 tl + işçilik dediler kendim tamir ettim olmuşmu olmamışmı onu ölçüyordum böyle kurak zamanda üzerine ağırlık demiri yığdığım halde toprağa zor geçiyordu dalıp çıkma yapıyordu hassasiyet zayıftı yapmıyordu şimdi on numara bi ayar olmuş.

Bu tarlalarıda bahara bıraktım bahar sürümü yapacam.

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca