Renault latitude mu peugeot 508 mi

Ynt: Renault latitude mu peugeot 508 mi

focusu dizeli içine ses alıyor ama mondeyu bilmiyorum toprak insignada ses felan yok dizelde alsan çok kaliteli tasarımı içi latitude binmedim ama insıgna ford lardan güzel iç yalıtım ses felan yok kayık gibi aynı sen amcama bide insignadaları göster beğenecekmi bide onlara baksın balım

508 ,407 ile 607 karışımından meydana gelmiş.peugeot yetkilileri o şekilde açıkladı.pejo markası sürekli arıza yapan araçlarıyla meşhur.genelde otomobil forumlarındada bu konular çok konuşuldu ve genel kanı pejoların çok arıza yapması.
renaultun 2 elde değer kaybı çok fazla.sadece eski modelleri para edioyr.değer kaybı için bknz laguna 3.bu arada bu araçların yapımı tasarımı her şeyi samsunga ait.evet yanlış okumadınız samsung.örnek isterseniz
fluence = samsung sm3
Latitude (la bi git) =samsung sm5
kaleos (kalas diye kısaltabilirsin ) =samsung qm5

yukarıda yazdığım modelleri google ye bakıp karşılaştır.fark göremeyeceksin.

madem passat istemiyorsun,, accorda bak.süper araba.2010 modelini 60-65 aralığında bulursun

accord benzinli.ama plg ye uyumu süper.r motor koduyla başlayan hondaların hepsinin lpg ye uyumu tam.km de ankara trafiğini baz alarak konuşuyorum 25 kuruş yakarsın.otomatik vitesi sorunsuzdur.2001 yılından itibaren honda servislerini otomatik vitesle ilgili hiç sorun gelmemiştir.bak bu bilgileri kimseye vermiyorum kıymetini b,il . ;D

qarizmatiqa link=topic=52283.msg536601#msg536601 date=1329140644' Alıntı:
2009 full+full mondeo var bizde yakıtı da uzun yolda mükemmel :) tüplü tabi
tüplüyse iyi kardeş. mersin tarsus arası 25km adam eczacı mondeo kullanıyordu fazla yaktığı için sattım ford focus aldım diyor. ama passat cc benim gözümde *098*-

bu sikisinden illa olsun diyorsan pejo derim ama ondada kronik sorunlar çok galiba çünkü 207lerde fln sentten atlarma yada elektronik sorunları sık yaşayanalrı duymuştuk ve
bu akşam iş çıkısı bile bi tane 5008 oluyor herhal reno scenice benzewyen bi modelli servise çekiyorlardı elektroik bişeyden
ama bu segmentte bence mondeo yada passatların birinide tercih edebilirsin bence..

Edit : bende bi arkadaşıma 207 GT araştırıyordum herkes ve bu kronik sorunlardan dolayı vaz geçtik .. Honda TypeS düşünür olduk ;)

ben sana sayayım bunlardan sasma mıtsubıshı lancer (ucuz sayılabir) opel serileri ford focus 1.6 ecoboost passat jetta fiata hiç yaklasma ama yakıt tasarrufu iyi sayılır amarok al en iyisi yada ranger ciftciye iyi gider