Patozculuktan patozlu bicerdöverciliğe new holland tc 5070 ( hebun )

Ynt: Patozculuktan patozlu bicerdöverciliğe new holland tc 5070 ( hebun )

senesi bol olsun.bol kazançlar getire.
hakedipde calıştıktan sonra parasını cıkartır allahın izniyle.heleki saman patozuda takılıki,yalnız bu tipler her tarlada iş görmezler,düz olması lazım biçilen yerlerin.
mevlam ödeme kolaylığı versin.

tümosan 8095 link=topic=63722.msg716926#msg716926 date=1363028901' Alıntı:
senesi bol olsun.bol kazançlar getire.
hakedipde calıştıktan sonra parasını cıkartır allahın izniyle.heleki saman patozuda takılıki,yalnız bu tipler her tarlada iş görmezler,düz olması lazım biçilen yerlerin.
mevlam ödeme kolaylığı versin.
saol abi haklısın saman ramorkuda takılı olacağı icin pek rampa olan tarlalara gitmezler :)

Güzel paylaşım. Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. CLAAS ' ın Tucano ' sunda güzel kampanya vardı aslında. 5 sene ödemeli falan olması lâzım yanlış hatırlamıyorsam. Bu sefer böyle olmuş, artık bir dahakine CLAAS ile görürüz inşallah...

Hayirlı olsun, diyarbakira bu sene 400e yakin biçer alinmiş ilk önce inanamadim fakat araştirdim öyleymiş bu kadar biçerdöver ne yapacak bilmiyorum

umutmalkoc link=topic=63722.msg717030#msg717030 date=1363032468' Alıntı:
hayırlısı olsun yeni makinanız ama ben sizin yerinizde olsam claas alırdım dogrusu
saol yaramı deşme abi :)
alipasalierkan link=topic=63722.msg717042#msg717042 date=1363032720' Alıntı:
Güzel paylaşım. Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. CLAAS ' ın Tucano ' sunda güzel kampanya vardı aslında. 5 sene ödemeli falan olması lâzım yanlış hatırlamıyorsam. Bu sefer böyle olmuş, artık bir dahakine CLAAS ile görürüz inşallah...
inşallah seneye class ı güreceksiniz acemiliğimi new Hollandla giderecem ondan sonra class :)
kobra47 link=topic=63722.msg717059#msg717059 date=1363033139' Alıntı:
Hayirlı olsun, diyarbakira bu sene 400e yakin biçer alinmiş ilk önce inanamadim fakat araştirdim öyleymiş bu kadar biçerdöver ne yapacak bilmiyorum
saol abi 400 neki daha fazla girdi diyarbakıra ;) ne yapacakları konusuna gelince şüpesiz rızkı Allah ( cc ) verir yanlız cüzümü basit aslında eskiden becerler patozsuz günde 400 dünüme kadar öyle bicebiliyoken patozlu taş catlasa 150 dönüm bicebiliyo sap iyise tabi e dolayısıyla bicerin cok olmasıda normal :)

keşke claas alsaydın bende tucano 320 var samimi söylüyorum şuan da kullanımı en kolay biçerdöver diyebilirim sonuçta bütün ayarlarını kabin içinden yapabiliyorsun neden zor geldi sana anlamadım bence çocuk kullanır claası zaten cebis sistemi kullanıyo makinayı sen sadece direksiyon tutuyosun bütün ayarlarını yapıyosun kabin içinde neyse bu sene kullanda seneye claas lanırsın ihşallah zaten bundan inip claasa binince ne demek istediğimi anlarsın güle güle kullan

bartu link=topic=63722.msg717188#msg717188 date=1363080519' Alıntı:
yenisini 107.000 euro+KDV+3 yıllık faiz ve masrafları= ?
kasım ayında bizde niyetine girdik bu TC5070 in. yenisinin fiyatı söylediğin rakam. leasing kampanyası da vardı. faizler bayağı düşüktü. basit ve teferruatsız diye niyetlenmiştik. 3085 te masraf olunca mecburen 5445 i aldık. makina işi kaldı.