Paranın el değiştirmesi;

Arkadaş lar, zamanımıza bakinca; astrolojinin dediğine göre;
"para el değiştirecek "miş.
Yani parası çok olanlardan az olanlara şeklinde.
Petrol zengini ülkelerden diğerlerine,
Bunun en iyi kanıtı petrol fiyatlarının düşmesi oluyor,dahada düşecek.
Dünya da ve doğada artan karbon salınımı çinden, avrupadan,amerikadan başlayarak düşmeye başladı.
Varlığın mülkün değil, sağlığın, insanın değerinin arttığı.
Böylelikle yeni bir düzen kurulacak.
Dünya kendini yeniliyor sanirim...

keşke,dediğiniz gibi olsa,
lakin zannetmiyorum,

insan nüfusunun azaltılması,ve elinde son kalan ekonomik özgürlüğünün elinden alınması,ancak
biyolojik savaş ile mümkün,
şöyleki,
virüsü çıkaran, birkaç güne,ilacını çıkaracak,
bitti mi hayır,
sonra yeni bir virüs dalgası,ve telaş,sonra ilaç.
ve arada, azalan nüfus ve kazanılan para.

keşke,dediğiniz gibi olsa,
lakin zannetmiyorum,

insan nüfusunun azaltılması,ve elinde son kalan ekonomik özgürlüğünün elinden alınması,ancak
biyolojik savaş ile mümkün,
şöyleki,
virüsü çıkaran, birkaç güne,ilacını çıkaracak,
bitti mi hayır,
sonra yeni bir virüs dalgası,ve telaş,sonra ilaç.
ve arada, azalan nüfus ve kazanılan para.
Olumsuz olmamak lazım,benim de şüphelerim yok değil.
Fakat bu durumlar insanlar üstü.
Zaman-mekan denir ya,astrolojik olarak ıstatistik olarak, buna benzer bir durum 2033 yilinda da olacakmış, ha bu bilgilere nasa da 1900 lü yillar da el atmış.Hala kullaniyorlar,bu kullanimdan hiç birşey kaçmıyor ,kendi çıkarlarına kullaniyorlar,trump onlardan daha iyi,trumpi yerlerse bunlardan dahada korkulur.çok akillilar,dünyanın başına tam maymun belasi amerika.
Bu zaman ve zamanlamayı kullanabilirler.
2020 de ki salgın aralık 2020 de kendiliğinden bitecekmiş. Aralık ayından önce bu salgın için ilaç alan ülkelerin elinde kalacak üretilen pahalı ilaçları.Takip edelim.
Göksel tip Astroloji bunu diyor ve gozlemlerime göre buna inanıyorum.
Bu günlerde astrolojiye göre kadersel günlerden geçiliyor.Bazi kötücül tabir edilen pluton+saturn+jupiter(herşeyi büyüten )Bu zamanda bir araya gelmesinden biliniyor.Buna benzer birliktelik 2033 yılında ve nasa da bunu biliyor,bence

Son düzenleme:
Olumsuz olmamak lazım,benim de şüphelerim yok değil.
Fakat bu durumlar insanlar üstü.
Zaman-mekan denir ya,astrolojik olarak ıstatistik olarak, buna benzer bir durum 2033 yilinda da olacakmış, ha bu bilgilere nasa da 1900 lü yillar da el atmış.Hala kullaniyorlar,bu kullanimdan hiç birşey kaçmıyor ,kendi çıkarlarına kullaniyorlar,trump onlardan daha iyi,trumpi yerlerse bunlardan dahada korkulur.çok akillilar,dünyanın başına tam maymun belasi amerika.
Bu zaman ve zamanlamayı kullanabilirler.
2020 de ki salgın aralık 2020 de kendiliğinden bitecekmiş. Aralık ayından önce bu salgın için ilaç alan ülkelerin elinde kalacak üretilen pahalı ilaçları.Takip edelim.
Göksel tip Astroloji bunu diyor ve gozlemlerime göre buna inanıyorum.
Bu günlerde astrolojiye göre kadersel günlerden geçiliyor.Bazi kötücül tabir edilen pluton+saturn+jupiter(herşeyi büyüten )Bu zamanda bir araya gelmesinden biliniyor.Buna benzer birliktelik 2033 yılında ve nasa da bunu biliyor,bence

Size youtubeda derindunya diye bi kanal var onu öneriyorum. Söylediklerinizde haklılık payı var.

çiftçiler evlerinden çıkmazsa ne olur?

sebze-meyve üretimi azalır,

tahıl-hububat üretimi azalır,

milletin doğru beslenmesi, sağlıklı yaşaması tehlikeye girer

hayvancılıkla ilgili olarak,

milletlerin birbirleriyle olan ticareti tehlikeye girer,

yeterli hayvan varlığı olmayan, ithalata dayalı üretim yapan ülkelerde sıkıntı yaşanır.

daha çok büyük şehirlerde görülen ve yayılan bulaşıcı-hastalık sebebi bu virüs (kovid-19), daha çok hasta olan, mikrobu kapmış fakat belirtileri henüz ortaya çıkmamış insanların yakın temasında (ortak ulaşım araçlarında, alış verişte, ortak çalışma yerlerinde (işyerlerinde), yemekhanelerde yakın temasta bulaşır.

tedbir: aileleri, insanları, 2-3 haftalık bir sürede, ayrı tutmak, hastalığın ortaya çıkmasını yani mikrop taşıyanların ortaya çıkması ve bu kişilerin uygun şekilde toplumdan ayrı tutulması ve tedavilerinin yapılmasıdır.

bunun için,

okullların tatil edilmesi, camilerde ibadete ara verilmesi doğru fakat yeterli değildir

bir süre, ( okulların, camileri, işyerlerinin-kamu-özel sektör işyerlerinin, toplu taşıma araçlarının (şehir içinde, şehirler arasında çalışan, metro, metrobus, tren, otobus, belli süre durdurulması) bir an evvel 2-3 hafta süre ile, insanların yakın temasının kesilmesi. belli süre insanların bir araya gelmelerinin önlenmesi.

ilçelerde-şehirlerde, ihtiyaçların kapılara bırakılması şeklinde karşılanması, yapılması.

ulaşımın sadece meyve sebze, yiyecek, içecek ihtiyacının karşılanması için yapılması.

çare,tedbir: izolasyon, test yapmak(hastaların, bu mikrobu taşıyanların fakat hastalık belirtisi göstermeyen kişilerin tespit edilmesi ve toplumdan ayrılması, tedavilerinin yapılması), uzun vadeli dünya çapında mücadele etmektir.

dünyada yaşayan insanlara, milletlere geçmiş olsun.

ilaç-aşı üretmek için yapılan çalışmalarda, yakın zamanda, bir sonuç almak, mümkün olmayabilir.,

Son düzenleme:
1-mesafeyi koru,

nasıl ki, trafikte belli mesafede araba kullanmak, kazaları önlemek için gerekli hatta mecburi ise,

insanlar arasında mesafeyi (1-2 metre) korumak, kolay bulaşan bu virus hastalığının, bulaşmasını önler.

2- elleri yüze, ağıza, gözlere götürme, dokunma. bunu yapmak biraz zor!

3-dışarıdan eve geldiğinde, ilk iş, eller bir dakika süreli, sabunla yıkanmalı . ayrı havlu kullanmalı.

4- ev içinde, çocuklarla, yaşlılarla mesafeyi korumalı.

5-el sıkma, kucaklaşma, öpme (el öpme vs) faaliyetlerine, ara ver, yapma.

1-mesafeyi koru,

nasıl ki, trafikte belli mesafede araba kullanmak, kazaları önlemek için gerekli hatta mecburi ise,

insanlar arasında mesafeyi (1-2 metre) korumak, kolay bulaşan bu virus hastalığının, bulaşmasını önler.

2- elleri yüze, ağıza, gözlere götürme, dokunma. bunu yapmak biraz zor!

3-dışarıdan eve geldiğinde, ilk iş, eller bir dakika süreli, sabunla yıkanmalı . ayrı havlu kullanmalı.

4- ev içinde, çocuklarla, yaşlılarla mesafeyi korumalı.

5-el sıkma, kucaklaşma, öpme (el öpme vs) faaliyetlerine, ara ver, yapma.
Maske takınmalıymış,nedeni elimizi yüzünüze götürmeniz engel oluyormuş