Pancar Söküm Makinesi İçin Traktör Tavsiyesi

Hayırlı olsun levye yapılırdı diğer direksiyonun solundaki mekanik satıla göre daha sağlıklı bence. Jx75c de mekanik satıl var umarım sıkıntı yaşamazsınız zamanla

zaten satarken sıkıntılı olduğunu söylemişlerdi ama yapıp göndereceklerdi. Yaptık dediler ama sıkıntı devam etti. İnsanı kıllandırıyor sonuçta :) Bide iki üç güne iş başlayacak uğraşacak zaman yoktu :)

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
zaten satarken sıkıntılı olduğunu söylemişlerdi ama yapıp göndereceklerdi. Yaptık dediler ama sıkıntı devam etti. İnsanı kıllandırıyor sonuçta :) Bide iki üç güne iş başlayacak uğraşacak zaman yoktu :)
Hayırlı olsun tekrar, tek korkunuz ileri geri kolun zamanla bozulması olabilir başka da sorun yaşamazsınız gibi😊

• Beğen
Tepkiler: osmannuri58
1800 saattir kullanıyoruz, herhangi bir sıkıntı yaşamadık.Levyeden sıkıntı yaşamadık.İlk zamanlar biraz sertti, sonradan çok rahat geçiyor.
Kuyruk mili gücü 50,5 kw;68 hp katalog verileri ama balyede ve silajda gayet performanslı, yetiyor artıyor.
Pancar söküm makinesinde 540E 1700 devir oldukça randımanlı çalışacağını düşünüyorum.
Lastik havaları ve antifriz bomesini kontrol etseniz iyi olur.1600 saatte şanzıman yağı değişiyor.İşe başlamadan rutin bakımların yapılmasında fayda var.Kolay gelsin.

• Beğen
1800 saattir kullanıyoruz, herhangi bir sıkıntı yaşamadık.Levyeden sıkıntı yaşamadık.İlk zamanlar biraz sertti, sonradan çok rahat geçiyor.
Kuyruk mili gücü 50,5 kw;68 hp katalog verileri ama balyede ve silajda gayet performanslı, yetiyor artıyor.
Pancar söküm makinesinde 540E 1700 devir oldukça randımanlı çalışacağını düşünüyorum.
Lastik havaları ve antifriz bomesini kontrol etseniz iyi olur.1600 saatte şanzıman yağı değişiyor.İşe başlamadan rutin bakımların yapılmasında fayda var.Kolay gelsin.

4a376a8ebeb01ebd50ad4b5c56fa09a3.jpg

Hocam teşekkür ederim tafsiyene uydum eski sahibini aradım motor yağı eski dedi. Şanzıman yağını da hiç değiştirmemişler daha.
O yüzden servise çektim ne var ne yok değiştiriyorum. Motor ve Şanzıman yağı hava filtresi yağ filtreleri yakıt filtresi herşey değişiyor.

Sonuçta yarın pancar sökümü başlıyor işi garantiye almak gerek 45 gün soluksuz çalışacak.

[MENTION=40628]osmannuri58[/MENTION] ön tekerlerin dönüş ayar civataları 14 diş oluyor.11 diş olacak şekilde ayar verilse iyi olur, dönüş rahatlar.Arka hidrolik kollar frezelerden 1 diş yukarı alınıyor, mesafesi var, daha yüksek kaldırır, debriyaj boşluk ayarı verilmeli,klima filtreleri temizlenmeli, arkaya LED far takılabilir, çalışırken rahatlık oluyor, biz yaptırdık.Hayırlı çalışmalar.

• Beğen