Pancar Söküm Makinesi İçin Traktör Tavsiyesi

Herkese Merhabalar..
Torunoğlu H4200 Pancar Söküm Makinasını çekebilecek İlaçlama Gübreleme ve Pancar ara çapada kullanılabilecek bir traktör almayı düşünüyoruz.
4*4 Kabinli 60-65 bin TL civarında 70-110 Hp arası traktör öneriniz var mı.

[MENTION=22255]bugra[/MENTION] nickli arkadaşımız New Holland T4040 kullanıyor.Kuyruk mili gücü 55 kw.Pancar söküm makinesi kuyruk mili güç isteği nedir bilmiyorum.İkinci el düşünüyorsanız T5040,5050 TL90A olabilir.

• Beğen
Tepkiler: osmannuri58
T4030 veya t4040 öneririm lakin onlarda 70 civarına ancak bulunabiliyor.

Fiyat fazla dersen yerli modellere bakman lazım

Hocam Şu anda elimizde 2 Pancar hasat makinası var.Traktör olarak da TR6.140-Case100-Başak2073 var. Başak traktörü satıp pancar makinasını çekecek ufak işleri yapabilecek ince teker takacağımız bi traktör lazım. Yani yüksek fiyatlı bi traktöre ihtiyacımız yok.

Erkunt Servet 80.4 düşünüyoduk ama Erkunt firması satılmış. Yedek parça servis işi nasıl olur şimdi çok kararsız kaldım açıkçası..

Hocam Şu anda elimizde 2 Pancar hasat makinası var.Traktör olarak da TR6.140-Case100-Başak2073 var. Başak traktörü satıp pancar makinasını çekecek ufak işleri yapabilecek ince teker takacağımız bi traktör lazım. Yani yüksek fiyatlı bi traktöre ihtiyacımız yok.

Erkunt Servet 80.4 düşünüyoduk ama Erkunt firması satılmış. Yedek parça servis işi nasıl olur şimdi çok kararsız kaldım açıkçası..

Kaç dekar pancar sökeceksiniz birde şöför kaç tane var. Yani sökülecek yer çoksa ve tek şöför varsa yada kendiniz kullanacaksanız avrupa bi traktör tavsiye ederim

Bugün New Holland TD80D aldık 2012 model 2200 saatte işimizi fazlasıyla göreceğini düşünüyorum. Fiyatı 60 bine oldu.

Arkadaşlar aldığımız traktörün ileri geri levyesi sıkıntılı çıktı.Traktörü geri vereceğiz. Bugün 2013 Model Case JX 75C aldık. 1600 satteydi. 70 bine pazarlık ettik yarın gidip getireceğim nasip olursa. Case firmasını yıllardır kullanıyoruz ve bi sıkıntı yaşamadık. Yorumlarınız neler kullanan arkadaşlar var mı C serisini? Ben çok beğendim açıkçası güzel olduğunu düşünüyorum.

Arkadaşlar aldığımız traktörün ileri geri levyesi sıkıntılı çıktı.Traktörü geri vereceğiz. Bugün 2013 Model Case JX 75C aldık. 1600 satteydi. 70 bine pazarlık ettik yarın gidip getireceğim nasip olursa. Case firmasını yıllardır kullanıyoruz ve bi sıkıntı yaşamadık. Yorumlarınız neler kullanan arkadaşlar var mı C serisini? Ben çok beğendim açıkçası güzel olduğunu düşünüyorum.
Hayırlı olsun levye yapılırdı diğer direksiyonun solundaki mekanik satıla göre daha sağlıklı bence. Jx75c de mekanik satıl var umarım sıkıntı yaşamazsınız zamanla