Nur Yerlitaş Şehitlere Hakaret Ediyor Böylelerine En Ağır Ceza Verilsin

Memlekette dolu bunun gibi O.C kahpe ,şerefsiz ne oldu belli olmayan insanlıktan nasibini almamış mahluk.
Ben onu bunu bimlem arkadaş bu düşüncede olan kim varsa ilk önce devlet yetkilileri olaya el atıp ya cıkdı delige sokacak bunları yada sikdir edecek bu memleketten.
Akşam akşam tepem attı bu ne ya.
Kusura bakmayın dostlar .
Şehit acısını bilen bilir ,bende Şehit yakınıyım ..

Memlekette dolu bunun gibi O.C kahpe ,şerefsiz ne oldu belli olmayan insanlıktan nasibini almamış mahluk.
Ben onu bunu bimlem arkadaş bu düşüncede olan kim varsa ilk önce devlet yetkilileri olaya el atıp ya cıkdı delige sokacak bunları yada sikdir edecek bu memleketten.
Akşam akşam tepem attı bu ne ya.
Kusura bakmayın dostlar .
Şehit acısını bilen bilir ,bende Şehit yakınıyım ..

Birde bu milletin izlediği tv ler bunları adam edip program yaptırıp para ödüyor...

Geçen yılbaşında Reina katliamı olduğu sirada Kibrista kutlama yapan bir sözüm ona modacı vardı.Yine Nur Yerlitas gibi bokunda boğul Türkiye gibi bir laf etti.Havaalanında gereken karşılama yapıldı ona.Lafı uzatmadan bu ve bunlar gibi düşünen konusan kisileri ya vatandaşlıktan cikaracaksin ya da içeri atacaksın ki söyledikleri yaptıkları şeylerin bir cezasi olacağını bedelini odeyeceklerini bilsinler.

gündem bu kadın olmasın NATO da yapılan terbiyesizliği unutmayın... takılmayın buna gündem bile olmamalı sokakta havlayan köpekten farkı olmamalı.

Sayın hocam, NATO olayı gerçekleştiği zamanlarda, s400 resti de çekildi. Bunların perde arkasında kamuoyunu natodan çıkmaya razı etmeye yönelik olaylar olduğunu düşünüyorum.
Şahsen NATO dışına çıkmayı doğru görmüyorum.
Bu NATO ve ABD seviciliginden değil. Rusya, Çin, İran vb ülkelere güven duymamamdan kaynaklı.
Ama NATO olayını (elbette) tasvip etmemekle birlikte yeterli özür mesajını alıp duygusal değil mantıklı hareket etmek lazım düşüncesindeyim.

Sayın hocam, NATO olayı gerçekleştiği zamanlarda, s400 resti de çekildi. Bunların perde arkasında kamuoyunu natodan çıkmaya razı etmeye yönelik olaylar olduğunu düşünüyorum.
Şahsen NATO dışına çıkmayı doğru görmüyorum.
Bu NATO ve ABD seviciliginden değil. Rusya, Çin, İran vb ülkelere güven duymamamdan kaynaklı.
Ama NATO olayını (elbette) tasvip etmemekle birlikte yeterli özür mesajını alıp duygusal değil mantıklı hareket etmek lazım düşüncesindeyim.

Abi Abd güçlü bir ülke bundan şüphe yok ama rusya çin iranda güçlü türkiye 2 tarafta da olmamalı onlar birbirini yerken kendisi güçlenmeli ama nerdeeeeeeeeee krizi fırsata dönebilir aslında... NATO bundan 60 sene öncede doğru hamle değildi şimdide değil bence ...

Baş danışman sıfatındaki bir insanın gittiği yerde bir numaralı vatan haini şerefsizin leşinin olduğu yerde fatiha okumasına ne demeli ya dostlar.
Fazla bi tepki görmez çünkü iktidar, bi açıklamaları hep oluyor nedense.
İktidar dışı kişilerin bu ve bu tarz olaylar yaptığında medyayı ortalığı ayağa kaldırıyorlar.
Tıpkı sırbistandan gelen et gibi bu işi muhalefet, rakip yapsa kefen giyer sokaklarda gezerlerdi camilerden hutbe verirlerdi haram et gavur eti yedirecekler diye

Abi Abd güçlü bir ülke bundan şüphe yok ama rusya çin iranda güçlü türkiye 2 tarafta da olmamalı onlar birbirini yerken kendisi güçlenmeli ama nerdeeeeeeeeee krizi fırsata dönebilir aslında... NATO bundan 60 sene öncede doğru hamle değildi şimdide değil bence ...

Çıkış ( yada taraf değiştirmek ) için yeterli güç ve zamanlamanin doğru olmadığını düşünüyorum hala

niideen :) gerçi biz 92 muaveneti roketle vurdular da çıkmadık şimdi mi çıkcaz :D

Burnunuzun dibinde ciddi yeni oluşumlar var. İnşallah yanılırım ama bu hareketlilik sadece sınırların değişmesiyle değil yeni devletlerin (!) kurulmasına vesile olacak.
Oyun ortasında kural değişmeyeceği gibi kavga sırasında da taraf değiştirmenin çok ince hesaplanması gereken bir hamle olduğunu düşünüyorum. Ve o inceliğe sahip olmadığımız ortada.
Bu sebeple ya nasip demekten başka bir çare göremiyorum.
Gerçi ABD nin artık bizi gözden çıkardığını ( yada uzatmaları oynadığımızı ) düşünüyorum ama, sonuç olarak ortak aklı kaybettik. Günü kurtaran taktik anlayışıni benimsedik.
Yakın geleceğin karanlık olduğu ortada.
İnşallah ders alırız da sonrası için faydalı olur.
Not:, konu dağıldı, pardon.