MF 3075 D 4×4 BİZE HAYIRLI OLSUN

Hayırlı uğurlu olsun. Hanenize bereket getirsin. Değerli ve bir o kadarda güzel bir makina almışsınız.
Bende bir mf kullanıcısı olarak söylüyorum aynı traktörden bende de var. Toprağınız çok sert deyilse 4/14 ünlü pulluk yaylı yada yaysız. 5 li ünlü de kullanabilirsin 5/11 rahat çeker.

Hayırlı olsun. Birbuçuk yıl öncesi 2007 modelini 84 bin tl ye almıştım. Temizini bulmak çok zor, benimkisi binsekizyüz saatte ve kendi lastikleri üzerinde. Üzerlerindeki orijinal debriyajları mf 85 ler ile aynı ve ömürleri de 2000 saati geçmiyor. Ben debriyajı değiştirdim, volant ile birlikte 3085 in debriyajını taktırdım, bu şekilde olduğunda artık debriyaj sorunu kalmaz dediler. Ara işlerde kullandığım için pulluk takmadım ama dörtlü ondört no ünlü pulluk kullanan arkadaşlarda sıkıntı yok.

• Beğen
Tepkiler: iharun23
Hayırlı olsun. Birbuçuk yıl öncesi 2007 modelini 84 bin tl ye almıştım. Temizini bulmak çok zor, benimkisi binsekizyüz saatte ve kendi lastikleri üzerinde. Üzerlerindeki orijinal debriyajları mf 85 ler ile aynı ve ömürleri de 2000 saati geçmiyor. Ben debriyajı değiştirdim, volant ile birlikte 3085 in debriyajını taktırdım, bu şekilde olduğunda artık debriyaj sorunu kalmaz dediler. Ara işlerde kullandığım için pulluk takmadım ama dörtlü ondört no ünlü pulluk kullanan arkadaşlarda sıkıntı yok.
Sağolun teşekkür ederim. Bu traktörler gün geçtikçe değerleniyor. Reşat altını boşuna demiyorlar. Benimde arka lastikler orjinal henüz ama yakında değişilir gibi fazla ömrü kalmamış.

• Beğen
Tepkiler: 768
Siz Emre Ölmez den mi aldınız hocam traktörü. O satmıştı temiz bi 2007 sanki önceden.