MEskişehiri - Mısır Sulama 10.08.2008

Ynt: MEskişehiri - Mısır Sulama 10.08.2008

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=6125.msg64829#msg64829 date=1218444184' Alıntı:
Öyle bir imkanımız olsa çok iyi olur ama damlamanında düzenini kurana kadar baya bir zahmet çekiliyor sanırım. Zaten bu işler bana kalırsa ben tarla sulamakla falan uğraşamam hiç, ben yapmazsam babam yapacak ona acıdığım için katlanıyorum. Bizim ektiğimiz herşey sulanıyor doğal olarak sulamaktan bıkılıyor bir süre sonra. Mutlaka buna bir çözüm bulmam gerekiyor, yoksa çekilcek dert değil. :)

Sulama sistemleri ile ilgili teşvik ve kredi imkanlarında bir takım iyileştirmeler var sanırım... Benim için çiftçilik hızla cazibesini yitirdiğinden yatırım konusunda kararsızım ama sen bi araştır istersen... Bizden geçti biraz, çiftçiliği hobi olarak ve mecburen devam ettiriyoruz, yaşlanıyoruz ve karadüzene devam politikasını uyguluyoruz(istemeden de olsa) ama senin daha yaşın genç ve bu işleri seviyorsun...Başarılarının devamını dilerim...

güzel fotoğraflar, elinize sağlık.Ayrıca 36.fotoğraf, kavaklar içindeki steyr ile arazi yolu ' da çok hoşuma gitti. süper fotoğraflar, kartpostallık diyebilirim.

Güzel paylaşım Mustafa Abicim. Bakalım bu sene mısırları 10 gün dedi suladık. Nasipte ne varsa onu yiyecez ama inşallah bu sene Dönümden 3 ton bekliyoruz.

Güzel fotoğraflar Mustafa Bey, Ben Eskişehir ' in merkeze bağlı köylerinin büyük çoğunluğuna gittim, fakat buna benzeyen bir iki köy gördüm fakat onlar değil, bence bu köy Seyitgazi ' de olabilir. Yanılıyormuyum?

stulu link=topic=6125.msg628083#msg628083 date=1347011797' Alıntı:
Güzel fotoğraflar Mustafa Bey, Ben Eskişehir ' in merkeze bağlı köylerinin büyük çoğunluğuna gittim, fakat buna benzeyen bir iki köy gördüm fakat onlar değil, bence bu köy Seyitgazi ' de olabilir. Yanılıyormuyum?

yok hayır burası alpu nun bahçecik köyü ;)