ls2011 tanıtım videosu

Ynt: ls2011 tanıtım videosu

en azından üretici firmadan şöyle bir açıklama beklerdim.. hayranlarımızdan ls 2012 veya 2013 için sabırlı olmasını bekliyoruz uzun yıllardır en iyi tarım simulasyonu geliştirmekle meşguluz ls2011 yoğun çalışmalarımızın arasına sıkıştırılmış bir oyun oldu ls2012yi bekleyin ve görün. cinsinden bir açıklama bari olsaydı en azından adamlar bombayı patlatacak galiba derdik haksızmıyım..

işte 20 euroluk bir yapımla karşı karşıyayız.farkları sayıyorum ls09dan; otomatik mod yükleme araçlarına sahipmiş,arpa-mısır-kanola-buğday yine başka birşeyden sözetmiyor,online olması,birde hayvancılık onun dışında bir geliştirme yok.. bu arada oyunu edinebilen arkadaşlar olursa lütfen birbrimizi bilgilendirelim.

:) Oyun çıkınca bir anda herkes yumuşadı.

Bence oyunda traktöre, ekipmanlara gerek yok. Onları zaten bir hallediyoruz, önemli olan oyuncuyu bağlamak ve bizim halledemediğimzi konularda eksiklikleri kapatmak. Mesela; tarla alıp satma mutlaka olması lazım, gelişmiş bir hayvancılık olması lazım, yine aynı şekilde hayvan alıp satma, multiplayer. Şimdilik bunlar var diyorlar ama bakacağız ne derece işlevsel.

Hadi hayırlı olsun bakalım. Yavaş yavaş LS 2011 bölümünü açmaya hazırlanalım. :)

tokmakcı link=topic=33860.msg290087#msg290087 date=1282146406' Alıntı:
şimdi mustafa abi anlamadığım multiplayer var dedin nası olacak o çoklu oynaya bilecnmi onumu kastettin tam anlayamadım :S :S :S

LS çıkmadan önce biz SimTractor diye bir oyun vardı, ona takılıyorduk. O oyunda multi vardı, çok zevkliydi. İnternetten ağ bağlantısı yapıyorsun, mesela sen biçerken diğer bir arkadaşın mahsulü ambara taşıyor. Yada çift traktör tarla sürüyorsunuz falan.

Ayrıca ben var demedim, multi olması lazım dedim. Yoksa oyun çok kan kaybedecek.

oyunda traktör ekipman lar aynı osada olur ne de olsa biz yama yapıp koyuyoruz ama yenilikler yapmaları lazım mustaf-a arkadaşımıza katılıyorum tarla alıp satılmalı başka çiftçiler olmalı sürekli kendimizi geliştirmeliyiz ama bu gelişmeyi traktör alarak değil tarla alarak mesela fabrika kurabilme seçneği olsa diğer çiftçilerden mal almalıyız ah bu oyun yapımcılarının imkanları bizde olsa öyle bir oyun çıkarırdıkki dünyayı kasıp kavurur du

Özellikler

iş bölümü ve hayvancılık ile Kariyer modunda
Internet / LAN multiplayer modu üzerinden arkadaşlarınızla Play yeni
DEUTZ - FAHR , KRONE , HORSCH , PÖTTINGER ve Vogel & NOOT otantik çiftlik ekipmanları yeni filo
arpa , mısır, kanola ve buğday gibi farklı ürünler
Tamamen ücretsiz gezilebilir dünya
Bilgisayar kontrollü yardımcı
Download ek araçları ve ekipmanları otomatik mod yükleme
gamepad için destek , joystick ve direksiyon

arkadaş 2009 la farkı yok tek fend yerine deutz pöttinger eklenmiş