LS PLUS 90 C Teknik Özellikler

Ynt: LS PLUS 90 C Teknik Özellikler

akyel54 link=topic=34472.msg549319#msg549319 date=1330375385' Alıntı:
buradan takip ettiğim kadarıyla ls kubatoya rakip değil kubato ls ye rakip olmaya calısıyor kubato tamamen japon ls kore motoru italyan bundada hic bi problem yok adamlar bakıyor kimin motoru daha iyi daha güzel o motoru kullanıyor ben üreteyim iyide olsa kötüde olsa kullanayım demiyor kim bilir kac farklı motor denediler kubotonun mühendisleri varda şanzıman defransiyel uyumunu sağlayacak ls nin yokmu oyle muhendisleri test edilmeden rast gelemi farklı farklı markaları kullanıyorlar?
:D hay yaşa sen kardaş ok-*-s

en iyisi mustafa bey toplama olmayan traktörlerin adlarını yazsın parmakları fazla yorulmamış olur hem. bu arada yıllarca toplama fiatları kullanmışız tümosan motorlu erkunt dökümlü falan.

SALİM link=topic=34472.msg549361#msg549361 date=1330377079' Alıntı:
en iyisi mustafa bey toplama olmayan traktörlerin adlarını yazsın parmakları fazla yorulmamış olur hem. bu arada yıllarca toplama fiatları kullanmışız tümosan motorlu erkunt dökümlü falan.
polemiğe gerek yok en güzel traktör kapındakidir.... bilmem kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz herkes almak istediği traktörü zaten araştırıyor buluyor bir çok özelliğini ....

ls nin özellikleri gyet iyi peki aynı özellikte diğer markalarla fiyat farkı ne durumda hangisi daha hesaplı hangisi daha az yakıtlı hangi firma malının arkasında duruyor kimler sattıktan sonra tanımıyor müsterisini bunları konuşalımki yalansız herkes kendisine ceki duzen versin kimse kimseyi aldatamasın..

akyel54 link=topic=34472.msg549391#msg549391 date=1330377848' Alıntı:
ls nin özellikleri gyet iyi peki aynı özellikte diğer markalarla fiyat farkı ne durumda hangisi daha hesaplı hangisi daha az yakıtlı hangi firma malının arkasında duruyor kimler sattıktan sonra tanımıyor müsterisini bunları konuşalımki yalansız herkes kendisine ceki duzen versin kimse kimseyi aldatamasın..
bugün bu var yarın o var ls güzel traktör gönül rhatlıyla bende alabilirim zaten iki marka arasında kalıp tercihimi başka yaptım diğer markayı seçmemdeki amaç şart olan özelliklerinin oluşu teferruatın olmayışıydı Ls den çekincem çok elektronik arza yapsa çözüm olurmuydu...

[ yok mustafa bey benden sert polomikler bekleme zaten senin kubota tutkunu bildiğimden takılıyordum biraz dikkat edersen sert bişeylerde yazmadım yaşım otuz iki çocuklar gibi tartışacak değilim. maksat biraz eğlence.yoksa bu konular böyle uzayıp gitmez. üç beş mesajda bilen biri yazıyorsa konu tüm ayrıntılarıyla öğreniliyor zaten geriside pasa piso oluyor yani...quote author=mustafagursacli link=topic=34472.msg549365#msg549365 date=1330377168]
polemiğe gerek yok en güzel traktör kapındakidir.... bilmem kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz herkes almak istediği traktörü zaten araştırıyor buluyor bir çok özelliğini ....
[/QUOTE]

kubota benim için d4 avensisle gelen bir başlangıç d4 avensisler sahiplerinin göz bebeği alıcılarının ise düşmanı gibidir nedeni ise petrol .... 2 ton yükle kmde 6 ltre yakan bir arabam vardı üç aşağı beş yukarı aynı teknoloji kubotayı keşfedince birde yurt dışında karşılaştığım yabancılar sürekli kubota dediği için bugün kubota sahibi olduk pişman değilim ...... takılmakta sıkıntı yok alınmama abi ama bazen tartışmaya göürüyolar hoş değil ... ben koyu fenerbahçeliyim onu sever gibi sevemem traktörü işime gelmesse verir değiştiririm makinamı bugün bu yarın başkası .....

benimde takımım fenerbahçe.
mustafagursacli link=topic=34472.msg549431#msg549431 date=1330378983' Alıntı:
kubota benim için d4 avensisle gelen bir başlangıç d4 avensisler sahiplerinin göz bebeği alıcılarının ise düşmanı gibidir nedeni ise petrol .... 2 ton yükle kmde 6 ltre yakan bir arabam vardı üç aşağı beş yukarı aynı teknoloji kubotayı keşfedince birde yurt dışında karşılaştığım yabancılar sürekli kubota dediği için bugün kubota sahibi olduk pişman değilim ...... takılmakta sıkıntı yok alınmama abi ama bazen tartışmaya göürüyolar hoş değil ... ben koyu fenerbahçeliyim onu sever gibi sevemem traktörü işime gelmesse verir değiştiririm makinamı bugün bu yarın başkası .....

Forum çok güzel teşekkürler bilgiler için adım ilker adanadayım ls almayı düşünüyorum plus 90 lıkta karar kıldım fakat 2012 plus 90 düzü veya power shuttle lu olanları kaça aldınız
sıfır fiyatını soruyorum 2012. bayilerden kazık yemek istemiyorum tekrar teşekkürler.

mustafagursacli link=topic=34472.msg367549#msg367549 date=1301231015' Alıntı:
karşısında kubota gibi bir rakip varken tutunması çok zor.... kubota bunlar gibi reklam yapsın ........piyasanın 100 de 20 sini alırdı şimdi... fuarda baktım 90 lığında bili hidrolikte lift yok
90 lığında bile hidrolikte lift yok derken :S
http://img99.imageshack.us/img99/2971/42339010150641261354887.jpg

mecidiyeli link=topic=34472.msg549692#msg549692 date=1330423291' Alıntı:
mekaniklerdede manuel lift o matik var sen farketmemişsin demek cidd*-*-*
lift o matic değil arka hidroliklerekaldırmadaki piston yok yada göremedim onu demek sitiyorum lift omatik kubotada yok ...
elenor link=topic=34472.msg549704#msg549704 date=1330424028' Alıntı:
yapmayın arkadaşlar 50 ve 60 lığında bıle var lıft 90 lığında olmazmı bukadarda kotulemeyın lutfen gayet donanımlı bı traktor...
donanım konusunda gayet başarılı kötüleme yapmıyoruz... kullanmadım fuarda inceledim malzeme kalitesi beni tatmin etmedi buda benim şahsi görüşüm ....

bende 50 liği var hidrolik kolları ceki filan cok zayıf o bi gercek sağlam bi demirciye tekrar sil bastan yaptırmadan olmayacak patır patır kopup gidiyor buyuklerini incelemedim eğer onlarda aynıysa onlara da yeniden yapılmalıdır lsnin sikayet formunada yazmıstım bu konuyu dikkate alındı yeni modellerimiz de tamamen değiştireceğiz daha sağlam cıkartacağız denilmişti ama ne oldu bilimiyorum

LS TRAKTÖRLERE KOMPRESÖR KİTİ

----TARLADA BÜYÜK KOLAYLIK-----
LS TRAKTÖRLERİN BÜTÜN MODELLLERİNE HAVA KOMPRESÖR KİTİ BÜTÜN ÇİFTÇİLERİMİZ HİZMETİNE SUNULMUŞTUR.
- FİLTRE TEMİZLİĞİ
- KABİN TEMİZLİĞİ
- TEKER ŞİŞİRME VB.

GENTRAK GÜVENCESİ İLE
TEL: 0312 385 04 09
CEP: 0530 227 28 47