Landini 5H-100 Kurakta Çizel Çekimi...

Güzel paylaşım Ahmet, Faik boşuna demiyor, alırsan Landini al, ben Mc dan kurtulursam Landini alacam diye.
Saolasın Nail Abi Faik abi traktorden anliyor 😊landini bizde bağımlılık yaptı bunu alırken 2. Bi markaya bile bakmadık gittik direk aldık bunundan da menmun kalırsak yine landini alırız büyük ihtimalle...
Angaranın Koçu kolay gelsin maşallah aslana :)
Kanalına da üye oldum la hemen değişiklikleri görebilirim artık :)
Saolasın Abim Teşekkür Ettim...
Kolay gelsin, paylaşım için tşkler...
Teşekkürler saolun...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: nailyetek
Abi sen faik in pompayi yiyipte 2 ay parça bekledikten sonraki halini biliyormusun

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Abi MC yi bilmiyorum ama ben 6 yıldır Landini kullanıyorum hiç yedek parça anlamında bir ihtiyacım olandı eski 90 lığı ufak tefek ampul du cam koluydu vs şeyler dışında hiç yedek paraya ihtiyacım olmadı 2000 kusur saat kullandım hiç yolda bırakmadı arıza acsaydi beklermiyidim onu bilmiyorum...
Bereketli olsun:), neden ekeceğiniz tarlaya çizel çektiniz saplar yukarıda kalmış.
Pulluk kullansaydınız daha iyi olmazmıydı?
Saolasın Görkem.Videodan da belli olduğu gibi arazi çok ser bazı yerde cizeli batırmada zorluk çektim pulluk batmazdi batsa bile o çıkan kesekleri eritemezdik bunun üzerine 1 kazayag 2 kerede diskaro çektik ektik...

Ahmet kardeş 90 lığın üste nekadar verdiniz 90 lıkla arasında performans farkı varmı aynı ekipmanla bide pompa ayarı yaptınızmı
Hocam 90 lığın üste 40 bin verdik 90 lik aynı ekipmanla bundan iyi cekiyor du benim 90 euro 2 ydi bu euro 3 bunların pompa barlari kısık mis su an 300 satte 500 saat olasini bekliyorum pompası ni ayarlatacam bahara inşallah civarda ayarlatanlar var çekişi baya bi değişmiş...

Tabii özellik olarak 90 lıktan çok üstün 5h ler iyi günlerde kullanın kazasız belasız
Saolun daha iyisi size olsun insallah özellikleri çok güzel shuttlesi falan çok iyi kontrol ler falan elektronik birde bunun hidroligi 90 dan daha güçlü şu an tek sıkıntı pompası onuda bahara halledecez birde 90 kadar sağlam çıkarsa on numara olur...