KURTLAR VADİSİ PUSU

Ynt: KURTLAR VADİSİ PUSU

[size=20pt]bomba gıbı dönüyorlar[/size]
kurtlarvadisi4.jpg

Geçtiğimiz sezona nefesleri kesen bir sezon finaliyle veda eden Kurtlar Vadisi Pusu, 9 Ekim Perşembe akşamı yayınlanacak bölümüyle yeni sezona bomba gibi girecek. “Kurtlar Vadisi – Pusu” dizisi, Haziran ayındaki sezon finalinin devamında birçok sorunun cevabı ve yeni heyecanlarla yeni sezonda da bizlerle olacak…

İllegal yöntemlerle ülke yönetimini ele geçirmek isteyen güçler, yeni şartlar ve olayları kullanarak amaçları için çalışmaya devam edecek. Onları engellemeye çalışan Polat Alemdar'ın işi bu kez daha zor olacaktır. Çünkü hem ekibi kan kaybedecek hem de düşmanları taktik değiştirecek ve güç gösterilerinde daha acımasız olacak…

Çok teşekkürler bilgilendirme için.Yeni bölümleri merakla bekliyoruz.Ya diğer diziler Eylül 1 den itibaren sezona başladı, vadi hâlâ yok.Ramazan dolayısıyla diyorlar ama ne derece doğru bilemem bi bilgisi olan var mı?

[glow=red,2,300]42. BÖLÜMDEN UNUTULMAZ GÖRÜNTÜLER.[/glow]

Kurtlar Vadisi Pusu’nun bütün yaz merakla beklenen yeni sezonu, 9 Ekim’de nefesleri kesen bir bölümle başladı.
Yaz boyunca merak edilen soruların yanıtlarının bulunduğu 42. bölümde izleyenler Nevzat, Pürmüz ve Eren’in ölümleriyle gözyaşlarına boğuldu.
İşte 42. bölümden unutulmaz kareler…

42_1.jpg

42_2.jpg

42_3.jpg

42_4.jpg

42_5.jpg

42_6.jpg

42_7.jpg

42_8.jpg

42_9.jpg

42_10.jpg

42_11.jpg

42_12.jpg

türk halkının bilinç altında türkiye de var olan bi örgüt oluşturmak ve siyasi amaçlar için ergenekon adı altında bi takım insanlara bu örgütü mal etmek için yapılmış bi diziden başka birşey değil..seviyordum ama gerçeği gördükten sonra nefret ettim..zaten böyle olmasaydı şimdiye kadar 100 defa RTÜK tepelerine binerdi..ben bu dizide işaret edildiği gibi türkiyede ergenekon diye bi örgüt olduğuna inanmıyorum.sadece ve sadece sindirme politikaları.düşünün bi kere eğer böyle olmasaydı kurtlar vadisi yapımcıları yönetmenleri senaristleri nasıl oluyorda bu örgütü yıllar öncesinden bilip dizide bu örgütü anlatıyorlar..???????esas ergenekon bu hayali ergenekonu yaratanlardır..

sercaneker01 link=topic=1848.msg86079#msg86079 date=1224355308' Alıntı:
türk halkının bilinç altında türkiye de var olan bi örgüt oluşturmak ve siyasi amaçlar için ergenekon adı altında bi takım insanlara bu örgütü mal etmek için yapılmış bi diziden başka birşey değil..seviyordum ama gerçeği gördükten sonra nefret ettim..zaten böyle olmasaydı şimdiye kadar 100 defa RTÜK tepelerine binerdi..ben bu dizide işaret edildiği gibi türkiyede ergenekon diye bi örgüt olduğuna inanmıyorum.sadece ve sadece sindirme politikaları.düşünün bi kere eğer böyle olmasaydı kurtlar vadisi yapımcıları yönetmenleri senaristleri nasıl oluyorda bu örgütü yıllar öncesinden bilip dizide bu örgütü anlatıyorlar..???????esas ergenekon bu hayali ergenekonu yaratanlardır..

Bence hiç öyle değil Sercan siyaset yaptıkları falan yok Ergenekonu anlatıyor bizi oyuncak gibi kullanan medya patronlarını anlatıyor vatanın topragını masaya koyan vatansız satılmış insanları anlatıyor.Terör örgütüyle iş birliği yapanları devleti ele geçirmeye çalışanları...Daha neler neler.
Hayali Ergenekon yok Gerçek ergenekon var.

Kurtlar Vadisi Pusu nefesleri kesecek 44. bölümüyle bu hafta izleyicileriyle buluşuyor.

İskender’e bombalı saldırı yapmaya hazırlanan Memati’yi kim durduracak? Memati’nin Polat’a ulaşmak için yaptığı yeni plan ne olacak?
Cezaevinde kendi üssünü kuran İskender’in rahatını kimler, nasıl kaçıracak? Cezaevinde çıkan isyan, kime hizmet edecek, kimin planlarını bozacak?
İskender’in adamlarının akıl almaz işkence yöntemlerine direnen Polat Alemdar, kurtulmak için nasıl bir plan yapacak? Bu plan, Polat Alemdar’ı özgürlüğüne kavuşturabilecek mi?
Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, soluk soluğa izleyeceğiniz bir bölümle Perşembe akşamı Kurtlar Vadisi Pusu’da olacak.

44_1.jpg

44_2.jpg

44_3.jpg

44_4.jpg

sercaneker01 link=topic=1848.msg86079#msg86079 date=1224355308' Alıntı:
öncelikle mustafa ve diğer yönetici arkadaşlardan özür diliyorum burası bu yazılar için yeri değil ama yukarıda bir soru sorulmuş cvp yazmak zorunda hissettim kendimi
PKK terörünü Ergenekon çıkartmıştır... Başlattıktan sonra, bitmemesi için her şeyi yapmıştır... Niçin? Çünkü PKK terörünün gölgesinde şu ana kadar yüz milyarlarca dolarlık rantlar, vurgunlar elde edilmiştir...

PKK eşittir, büyük uyuşturucu kaçakçılığı.

PKK eşittir, büyük miktarda silah, cephane, savaş malzemesi kaçakçılığı.

PKK eşittir, büyük miktarda koyun kaçakçılığı.

PKK eşittir, akaryakıt kaçakçılığı.

PKK eşittir, yüz milyarlarca dolarlık kara para.

1984’ten bu yana PKK yüz kere bitirilebilirdi, bitirmediler, bitmesine izin vermediler.

Bir ara PKK, MKE (Makine Kimya Endüstrisi) kurumunun ürettiği mermileri kullanmıştır. Bunu manası nedir?

PKK’yı kuranlar, PKK’yı koruyanlar, PKK’yı bitirmeyenler, bitirtmeyenler, PKK’ya destek olanlar 40 bine yakın vatandaşımızın katl edilmesine sebep olmuşlardır.
PKK’nın gölgesinde yapılan uyuşturucu, silah, koyun, akaryakıt kaçakçılığından binlerce kişi süper zengin, dolarla mülti milyoner olmuştur. Onlar hiç bu terör savaşının bitmesini isterler miydi?
ulusalcı(!) doğu perinçek in apoyla samimi fotoğrafları senin için bir şey ifade etmiyor mu kardeş??
daha çok şey var anlatıcak ama özel olarak tartışmak isteyen varsa msn e gelsin..kurtlar vadisini tebrik ediyorum..