KONYA FUARINDAN GÖRMEK İSTEDİKLERİNİZ

:)
Çek gel kardeşim bol bol foto..

Erkunttaki gelişmeleri fuardan önce buradan paylaşacağım nasip olursa.
Belki bir süprizle konyaya gidebilirim.
Şöyle bir durum var,
- yeni bir model
- yeni şanzıman seçeneği
- 90-110 arasında içeride biraz değişim vs.
Konu olarak paylaşacağım az kaldı :)

Ercan Bey iyice can çekiştirene kadar uğraşıyorsun kardeşim:) paylaş şu yeni modeli de belki gaza gelip fuara canlı olarak görmeye giderim.kaç hp kaç nm tork var bilsek o da yeter.Neyse arayı çok uzatmadan paylaşım yapman dileğiyle...

• Beğen
Tepkiler: Ercan AYKUŞ
Ercan Bey iyice can çekiştirene kadar uğraşıyorsun kardeşim:) paylaş şu yeni modeli de belki gaza gelip fuara canlı olarak görmeye giderim.kaç hp kaç nm tork var bilsek o da yeter.Neyse arayı çok uzatmadan paylaşım yapman dileğiyle...

Vakitsiz öten horoz meselesi. :)
Çok şey var ama zamanı gelmeden de olmuyor be.
Bu hafta içi olabilir konu paylaşımlarım.
Bir de fabrikaya gidecek gibiyim yarın veya ertesi gün bakayım neler olmuş sonra burda detaylıca paylaşırım zaten.

• Beğen
Tepkiler: cmylmzzzz
Ercan hocam Haşmet veya Td110 alacağız sizce biraz daha mi beklesek. Yeni model beklemeye değer mi?
[MENTION=74752]murat121[/MENTION]
Konya fuarı var ne varsa orda var zaten...
Ben fanatik bir erkuntçuyum, fakat burda al sat vs. konularda erkunt adı geçmiyorsa oraya erkuntun şu modeli al demem demedim de elimden geldiğince.
Erkunt ile x marka arasında bişey varsa erkuntu yere göğe sığdırmayıp x markayı kara çalarak aşağılamam da fikrimi ve bildiğim yazar alacak kişiye git kendin gör bak dene ve kararını kendin ver derim bende böyle.
Erkuntta ki gelişmeleri yazacağım burdan.

Bu istekler, firmaların müşteri isteklerine bilgi niteligi de taşıyor.

Arada yakaladın :)

Hadi hayırlısı o zaman:) merakla bekliyorum yenilikleri Erkunt'un yolu açık olsun.

Merak edilecek bişey yok yapılması gerekenler var.

• Beğen
Tepkiler: nurettin_deveci

Çift kulaklı tam otomatik pulluklardan hoşuna gidenlerden 5+1, 12-14-16 inç ayarlıların ağırlığı, fiyatı hakkında bilgi alabilirsen çok makbule geçer abi, teşekkür ederim şimdiden...