kendi kullandığım modlar(sadece kopyala/yapıştır!!!!)part _2

Ynt: kendi kullandığım modlar(sadece kopyala/yapıştır!!!!)part _2

öncelikle ben teşekkür ederim sn mustafa ve diğer arkadaşlara da sizden ricam tanışalım bölümünde kendinizi tanıtırsanız sevinirim+seviniriz

kardeş ben beni oku dosyasını indiremedim bana özelden yazarmısın beni oku dosyasının içindekileri ve rar şifresini yada indiren bir arakdaş yazabilir mi ?

bircan1905 link=topic=5696.msg77209#msg77209 date=1221937523' Alıntı:
kardeş ben beni oku dosyasını indiremedim bana özelden yazarmısın beni oku dosyasının içindekileri ve rar şifresini yada indiren bir arakdaş yazabilir mi ?
öncelikle nasıl indiremedin ?? link çalışıyor çalışmıyo olsaydı sorun değildi ama dosyanın şifresi www.trakkulup.net

klasor ıcın tesekkurler fakat ben yaptım her yolu denedım sattlerce fakat data klasorunun ıcındekı yamalar oyunda cıkmadı defalarca sıldım gerı <zz<her turlu yolu denedım bı turlu yapamadım senden rıcam su mod yuklu bı klasor yapsan tekrardan buraya lınkını koysan cunku mod programnıda calıstıramadım sadece kopytala yapıstır deyınce calısan ve modların oldugu bı data klosoru koysan cok guzel olur sımdıden tesekkur ederım bu oyun sade sekılde cok zevksız

ya ben anlamıyorum ben nerde yanlıs yapıyorum ot yaması falan hepsı yuklu calısıyor sonra c program fıles datayı kes ınen datayı yapıstır bu sefer sıyah ekran cıkıo sonra kapatıyorum 2cı klosordekı ot yamasınıı yenıden yukluyorum bu sefer ıngılızce sekılde acılıyor starrt mısson yanı yenı gorev dıyorum o sarı basaklı ekrtan acılıo oyle beklıo start gelmıo bunda yanlıslık nerde !!!

ya arkadaşım kopyala yapıştır yapıyorum yine olmuyo oyunu yükleyeli 1 ay oldu ve hiç bir yama yüklenmedi hatta türkçe yamasıda olmuyuo eksik olan şey bizdemi yoksa sizlerde yada yamalardamı oyun çok kaliteli güzel ama biz güzelliklerinden mahrum bi vaziyetteyiz yardımlarınızı bekliyoruz allah rızası için

ya denız oncelıkle bısı dıcem degısık hartayla tekrar atar mısın data dosyanı rıca yanı