kendi kullandığım modlar(sadece kopyala/yapıştır!!!!)part _2

Ynt: kendi kullandığım molar(sadece kopyala/yapıştır!!!!)part _2

50 mb nin neresini ripliyim?? arkadaşlar benim hayatım sırf bu yamalardan ibaret değil biraz sabırlı olun beklemesini bilin bu konularda aceleci olmayın

Ynt: kendi kullandığım molar(sadece kopyala/yapıştır!!!!)part _2

soner42 link=topic=5696.msg60735#msg60735 date=1217406031' Alıntı:
buraya gönderdinmi
arkadaşım ben ne dedim sen forumu okumuyomusun??? bende insanım benim de yaşamak için çalışmam lazım ve bende öyle yapıyorum ve bu aralar işim çok ben ne dedim yamayı koyduğum zaman haber vericem merak etme diye neden her gün soruyosun koydunmu koymadın mı diye amacın nedir?

Ynt: kendi kullandığım modlar(sadece kopyala/yapıştır!!!!)part _2

Walla Bilgisayara Format attım yeniden yükledim oyunu daha önce deniz arkadaşımızın verdiği bu data klasörünü kurmuştum sorunusuz çalışmıştı..Şimdi kurdum Data klasörünü uygulayınca Kapkara ekran çıkıyorr....Sorun Ne olabilir sizce Data Klasöründen kaynaklandığını zannetmiyorum ama çünkü daha önce çalışmıştı Teşekkürler

Data klasöründe problem büyük olasılıklı problem yokk.Kendi hatalarımdan çalıştıramadım oyunu :)..Oyunu kurduktan sonra ' ' ' ot biçme yaması+map+eklentiler ' ' ' (Sitede yamalar böülümünün 2.sayfasında mevcut)yamasını kuruyoruzz ve daha sonra Denizz Beyin verdiği Data klasörünü koplaya yapıştır yaparsak çalışıyorr oyun en azından bende çalıştı siyah ekran probleminden kurtuldum ve oynuyorumm çalışmayan arkadaşlar deniyebilirler belki çalışır DATA klasörü gayet başarılı Teşekkürler...

XPaSaMX link=topic=5696.msg69169#msg69169 date=1219782060' Alıntı:
Data klasöründe problem büyük olasılıklı problem yokk.Kendi hatalarımdan çalıştıramadım oyunu :)..Oyunu kurduktan sonra ' ' ' ot biçme yaması+map+eklentiler ' ' ' (Sitede yamalar böülümünün 2.sayfasında mevcut)yamasını kuruyoruzz ve daha sonra Denizz Beyin verdiği Data klasörünü koplaya yapıştır yaparsak çalışıyorr oyun en azından bende çalıştı siyah ekran probleminden kurtuldum ve oynuyorumm çalışmayan arkadaşlar deniyebilirler belki çalışır DATA klasörü gayet başarılı Teşekkürler...
arkadaşıma katılıyorum uzun süreli deneme yanılma yönteminden sonra bu problemin arkadaşımın anlattığı gibi çözüldüğünün farkına vardım fakat bu aralar işlerim aşırı derecede yoğun olduğundan ve pcm de çıkan bir sorun sebebiyle yaklaşık 4 gb lik yama arşivim ve bütün oyunla ilgili dökümanlarımı yitirdim ayrıca evimden taşındığım için şu an iş yerinden internete bağlanıyorum en kısa sürede eskisi gibi yamaları paylaşmaya sizlere yardımcı olmaya çalışacağım saygılar....