KARATAŞ TRAKTÖR STANDI - ÇORLU TARIM FUARI 2015....!!!

Üstadlarim kullanma imkanim oldu Bolu Gerede de rampa yukari boş olarak esentepeye dogru iyi cikmişti vitesleri ters buyuk olanda bi problem yok motoru cigerliydi ama geri kalanini bilmem ben 28 hp olani sordum 27 lora demisti levyeli oasi hosuma gitmisti ama kucugun vitesleri berbatti sogudum hemen manevralari iyi ama geri kalan aksam dokulurmu onu bilemem kucugunun her seyini sevmistim surusu falan cok guzeldi ama vitesini kilitliyordu kendisi zaten butun viteslerle kalkis yapiyordu ama vites degistirmek cok zordu buyugunde ise genislik falan hersey guzeldi ama bayi 58 demisti kompresor 4 hidrolik çikisi falan iyiydi ama o para bu traktore verilmez deyip usulca kacmistim ;-) buyugu dedigim gibi rampa yukari ama bostu iyi cekiyordu gaza bastikca gidiyordu ama dokulurmu ilerde orasini bilemem

SM-G800HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Motor gayet iyi, sağlam,dayanıklı. Bir çoğunuz bilmeden atıp tutmuş. Çok iyi sandığınız traktör markaları çinde hindistanda aynı fabrikalarda ürettiriyor size de 3-4 katı fiyatına satıyor. Aklı olan iyi malı ucuza alır