Karataş balya makinesi hakkında bilgi

2017 model Karataş balya makinesi almayı düşünüyorum. Makine hakkında bilgi sahibi olan veya görüşü olanlar bildiklerini kısaca aktarabilirler mi acaba. Not daha önce balya makinesi kullanmadık sadece kendime balya bağlayacağım

• Beğen
Tepkiler: ismailozmen74
2017 model Karataş balya makinesi almayı düşünüyorum. Makine hakkında bilgi sahibi olan veya görüşü olanlar bildiklerini kısaca aktarabilirler mi acaba. Not daha önce balya makinesi kullanmadık sadece kendime balya bağlayacağım
6 yıldır karataş kullanıyorum çok sağlam seri ve bağlama gurubu olarak çok başarılı tek eksi yönü hasbay deviri yuksek ve zayıf gevrek saplarda dis sayısını epey azaltmanizi tavsiye ederim aksi taktirde çok ince toz saman yapıyor buda cabuk dağılan yada gevşek balya çıkartıyor

• Beğen
Tepkiler: sahin5440
Sadece kendi arazilerini bağlayacaksan tavsiye ederim
Piyasaya çalışacaksan kesinlikle uzak durmanı öneririm.
2 sene önce 2 tane karataş balya makinası aldık tanesi 44 bin dedi 41 binden pazarlık yaptık makinanın fabrikadan gelmesi çok uzun sürdü boyahanede yangın çıkmıs. Bu arada fabrikasj burda sakarya adapazarında. Makinalarıda ahmet ve ismail diye iki abiye aldık. Biz galigani ve nh kullanıyoruz
Neyse..
Karataşi ürmaksan üretiyor. Makinaları piyasada tutulmadı. Ikinci elde satışı yok denilecek kadar az. İkincisi kalite çok kötü parçalar vasat.
Halbuki ürmaksan yedek parçada üretiyor.

İsmail abi ilk aldığı sene arızalardan kurtulamadı ilk arızayı beyinden verdi makina. Bide balya yaptığımız yerler biraz engebeli heyelan bölgesi hep düzgün yerler az makinaların iğnelerini alt taraftaki muhazaları vs yamulttular çok kez krikoyla düzelttik onlar ufak şeyler gerçi ama sürekli servis usta falan bekledi.
Ahmet abide memnun kalmadı ama aldılar bikere.

Yani piyasa makinası değil kendi cayırını bağla koy garaja şimdi satıyoruz deseler 20.bin lira vermezler o makinalara.

IMG-20180225-WA0004.jpgIMG-20180225-WA0007.jpg

• Beğen
Tepkiler: Akifİnanç68
Makinanın başında selfie yapanların solda telefonla konuşan Ahmet Sağdaki ismail abi
Diğer fotodada iki makina yan yana duruyor
Orda makinaları kamyondan indirdiler düzce ziraat bnkasının önü.
Ahmet abi makinasını satıyor bu arada 2017 model makina Yardımcı oluruz fiyatta.IMG-20180225-WA0006.jpgIMG-20180225-WA0005.jpg

• Beğen
Tepkiler: Akifİnanç68