Kabin süspansiyon

Arkadaşlar merhaba uzun zamandır araştırdığım bi konu üzerine burada bi tartışma başlatmak istedim traktörme kabin süspansiyonu taktırmayı düşündüm ve araştırmaya başladım newholland td100e olmayacağını öğrendim (hidrolik kollar başta olmak üzere nerdeyse tüm fonksiyonlar manuel kontrol edildiği için) ama deutz 5110 g için yapılabileceğini söylüyorlar Kayseri ve kulu servisleri bunu yapıyor istek doğrultusunda ve bir sıkıntı olmadığı söylüyorlar deutz larda hidrolik kollar elektronik ama vites sistemi demirden iletiliyor ve manuel sizce yapılabilir mi yada yapanlar varmı yardımcı olursanız sevinirim

Esas işi ön dingil süspansiyonu yapıyor kabin pek etki etmiyor. Bu gibi sistemleri traktörün üzerinde hazır alacaksın sonradan olmaz. En basitinden beyinli traktöre kaynak yapılmaz beyni yanar. Zıplama istemiyorsan ön dingilde olacak.

• Beğen
Tepkiler: srtys
Esas işi ön dingil süspansiyonu yapıyor kabin pek etki etmiyor. Bu gibi sistemleri traktörün üzerinde hazır alacaksın sonradan olmaz. En basitinden beyinli traktöre kaynak yapılmaz beyni yanar. Zıplama istemiyorsan ön dingilde olacak.
Reis haklısın ama fabrikalar yapmıyo deutz kalite olarak öne çıkan bir marka ama 140 beygir traktör de bile körük kullanıyor. Ayrıca kaynak yapmadan monte ediliyor sadece civatalar ile

Resimler ve ekler

• Screenshot_2022-02-17-01-24-15-253_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_2022-02-17-01-24-15-253_com.facebook.katana.jpg
    100.8 KB · Görüntüleme: 273