6460 kabin süspansiyonu hakkında

Arkadaşlar hepinize iyi günler 6460 ın kabin süspansiyonu çalışmıyordu baktım sigortası yokmuş neyse sigorta taktık kontagı çevirince motor çalışmaya başladı fakat hava basmıyor kutuyu çıkardık içindeki hava motorunun silindirmidir her neyse onu temizledik hafifbi yağladık tekrar deneme yaptık bu sefer hava gelmeye başladı fakat çok az geliyor yada orjinalden öyle ufacık bir hava motoru zaten kabini şişirdi fakat durmak bilmiyor yarım saat çalıştı havayı bir türlü kesmedi arkadaki sibob kapagından hava bastım kesti motor çalışmayı dedik oldu heralde bugun sabah dedim açayım bi çalışsın iyice hava tüpünü iyice doldursun keserse problem yok 1 saat çalıştırdım motorunu kabini şişirdi ama gene durmadı ve motorun seside değişmiş hava çıkışlarına baktım motor çalışırken tekrar eskisi gibi hava gelmiyor kutuyu sökmek takmakta ölüm bunu nasıl yapabiliriz çözebiliriz bu problemi 6460 kullanıcılarından bilgi istiyorum ayrıca kabin içindeki süspansiyon düğmesi var kırmızı ünlem var üstünde o tuş da herhangi bir tepki yok ne ışıgı yanıyor ne başka bişey oluyor zaten kontagı açıyorum direk çalışmaya başlıyor hava motoru anlamadım ben bu işi :)