Izgara Kulak, Hidrolik İş Genişliği Ayarlı Pulluk

hidrolik iş genişliği ayarı tarla içinde oynanacak bir şey değil. biz yaptığımız işin tek ayak olmasını isteriz, sizi bilemem. 54 gibi motorda vites düşmek-yükselmek bence daha mantıklı :))
Ben de çizide giderken oynayalım demiyorum zaten, vites düşme-yükseltmeyi yapıyoruz da, tarladan tarlaya veya tavdan tava değiştirilebilir, veya daha farklı sebeplerle, ne biliyim işte malzeme gelince deneyeceğiz, deneyimlerimi paylaşırım inşallah. Ben bunu çok araştırdım ama şöyle videolu bir tanıtım bulamadım. Saolsunlar, olumlu olumsuz öneride bulunan arkadaşlar oldular. Neyse, bu yıl çekimini yapar paylaşırım inşallah.

Ben de çizide giderken oynayalım demiyorum zaten, vites düşme-yükseltmeyi yapıyoruz da, tarladan tarlaya veya tavdan tava değiştirilebilir, veya daha farklı sebeplerle, ne biliyim işte malzeme gelince deneyeceğiz, deneyimlerimi paylaşırım inşallah. Ben bunu çok araştırdım ama şöyle videolu bir tanıtım bulamadım. Saolsunlar, olumlu olumsuz öneride bulunan arkadaşlar oldular. Neyse, bu yıl çekimini yapar paylaşırım inşallah.

hayırlı olsun. inşallah umduğunuzdan daha çok memnun bırakır sizi

Alpler.png
Alplerr.png

Selamün Aleyküm arkadaşlar. Pulluk geldi. Ancak kulakları değiştirmişler, çok küçük gibi geldi...