İŞTE AVRUPANIN TEKNOLOJİ BİRNCİSİ

Ynt: İŞTE AVRUPANIN TEKNOLOJİ BİRNCİSİ

hasan basri kardeş traktörler çok güzelde şahsuvaroglu satı malın ne kadar arkasında durabiliyorki şahsuvaroglu sadece satmayı biliyor satıgı malın arkasında duramıyor onun içinde bu tratörlerin gelecegi yok diyorum ben :S :S :S :S :S :S :S

dünyada ilk 10 da yok bu marka mf de gecen yıl girmiş gazetede reklam wardı dünyanın ilk 10 traktör üreticinden biriyiz artık 1. sıra jd ninmiş

john deere ölüsü yeter! bazı test asamaları var insan bunu traktör üzerinde yapamaz! adamlar gercekten teknolojı üretiyorlar! yakında john deere 5000 seri olan traktörlerini tamamen degistiriyor! trasmiyon enjeksiyon ile yaglama yapacakmıs! dunyada hıc kımsenın yapmadıgı veya yapamadıgı bır teknolojı ile traktorlerini üretecekler! bu projelere turkıyedeki bır firmada ortak yıllardan beri jonh deere için ürün tasarlayan bır firma!
ayrıca ....
artık tekrardan amerikayı keşfetmeye gerek yok! calma , kopyalama veya yurdısından alıpta yerlı gıbı insanları kandırmasınlar!

leventblt link=topic=374.msg200927#msg200927 date=1249142292' Alıntı:
john deere ölüsü yeter! bazı test asamaları var insan bunu traktör üzerinde yapamaz! adamlar gercekten teknolojı üretiyorlar! yakında john deere 5000 seri olan traktörlerini tamamen degistiriyor! trasmiyon enjeksiyon ile yaglama yapacakmıs! dunyada hıc kımsenın yapmadıgı veya yapamadıgı bır teknolojı ile traktorlerini üretecekler! bu projelere turkıyedeki bır firmada ortak yıllardan beri jonh deere için ürün tasarlayan bır firma!
ayrıca ....
artık tekrardan amerikayı keşfetmeye gerek yok! calma , kopyalama veya yurdısından alıpta yerlı gıbı insanları kandırmasınlar!
katılıyorum ... kalite traktör...uzun ömürlü ....

naıl_59 link=topic=374.msg179916#msg179916 date=1242508300' Alıntı:
dünyada ilk 10 da yok bu marka mf de gecen yıl girmiş gazetede reklam wardı dünyanın ilk 10 traktör üreticinden biriyiz artık 1. sıra jd ninmiş
en iyisi kendi bahçende durandır...same ex3 en teknolojik şeçilse ne yazar benim olmadıktan sonra...
biz burada çohu türkiyede olmayan traktörlerin teknolojisini tartışıyoruz....bize bi faydası yok ama kendi ülkenizde neden böyle şeyler üretilmesin? neden biz yapamayalım? hiç sordukmu kendimize? hayır..sadece resimlerini gördüğümüz traktörler için birbirimizi yemeye.....onları yükseltmeye ne gerek war....dünya hızla gelişiyor traktörlerde öyle ama bu yenilikler ülkemizde olmassa biz bunların birçoğonu göremez kullanamayız.....

ya arkadaslar iyi güzel hepinizin yorumlarına saygı duyuyorumda bu traktörlerin motorunu bilen varmı varsa söylesin arkadaslar bu samelerin motorları deutz motorudur ben gecen sene aldım bu traktörden evet dediği kadar teknolojik değil ama kötü bi motorda değil geri kalmaz sınıfında zaten bayide ortalama 20 ile 22 bin saat gider bunlar motor olarak dedi hani yağına suyuna iyi bakarsan dedi ben memnunum arkadaslar her ne kadar beğenmiyen arkadaslar varsada bunlar almanyadan geldi zaten arkadaslar biraz daha mantıklı konusalım

teknoloji bizi boğar iş yaparken uyutur aragazla birlikte vites değiştireceksin motor sesi ile konuşup anlaşacaksın bence