Hem bahçe hem de tarla için uygun traktör tavsiyesi

İkinci el olarak 60'ı geçmek istemiyorum. Tabi bu Yen'i seriler için. Eski modellerde max 35-40.
Bu bütçelerde t480s, tt55b, deutz55 ve 65f , erkunt meyveci 65 ve 70. Eskilerde mf 3050 mantıklı geliyor

Erkunt nimet 70 m yada bereket 65 m olabilir bence . Köyümüzde iki tane var ikiside gayet memnun. Tek dezavantajı sallılar ama sorun teşkil etmez sanırım. Başak 2080 var arkadaşımda kullandım gayet güzeldi onlarda çok memnun. Saydıklarımın hepsi perkins karar sizin. Sizin oralarda ne tutuluyor ona bakmalı ve servis çok önemli. Kubotaya da bakın derim ancak fiyat olarak sıkıntı yaratabilir.

Erkunt nimet 70 m yada bereket 65 m olabilir bence . Köyümüzde iki tane var ikiside gayet memnun. Tek dezavantajı sallılar ama sorun teşkil etmez sanırım. Başak 2080 var arkadaşımda kullandım gayet güzeldi onlarda çok memnun. Saydıklarımın hepsi perkins karar sizin. Sizin oralarda ne tutuluyor ona bakmalı ve servis çok önemli. Kubotaya da bakın derim ancak fiyat olarak sıkıntı yaratabilir.

Bizim burada nh ve eski mfler tutuluyor. Erkuntun 2.eli yok diyorlar. Erkunt doğru düzgün görmüyorum. Dün anayolda bi meyveci erkunt gördüm tamirci başındaydı :) Bir akrabam nh diyor, bir diğeri tümosan diyor, 120bin euro'luk john dereesi olan bir başkası bana hattatı söylüyor. Çorba oldum.

Massey 3.060 4x4 12 ileri 4 geri olan şanzumandan olucak tavsiye ederim
Tümosan 5265 4x4 bahçe tavsiye ederim uygun fiyata güçlü bir traktör
Para konusunda zorlanmam dersen Massey 2630 F 4x4 şiddetle tavsiye ederim
Üç modelide kullandım ve hala kullanılan traktör lerdir hem bahçe hem ovada rahatlıkla kullanabilirsiniz
Mekanik traktörlerdir çok arıza yapmaz yapsa bile kolay halledilir
5265 e 4lü 12 pulluk takıyoruz
2630 F ye 4 lü 12 pulluk takıyoruz
Turbo yu çok rahat çevirir hiç sıkıntı olmaz
2630 F ye 2600 rotovatör takıyoruz tarla tipi çok rahat çeviriyo
Yani işinizi görür

Massey 3.060 4x4 12 ileri 4 geri olan şanzumandan olucak tavsiye ederim
Tümosan 5265 4x4 bahçe tavsiye ederim uygun fiyata güçlü bir traktör
Para konusunda zorlanmam dersen Massey 2630 F 4x4 şiddetle tavsiye ederim
Üç modelide kullandım ve hala kullanılan traktör lerdir hem bahçe hem ovada rahatlıkla kullanabilirsiniz
Mekanik traktörlerdir çok arıza yapmaz yapsa bile kolay halledilir
5265 e 4lü 12 pulluk takıyoruz
2630 F ye 4 lü 12 pulluk takıyoruz
Turbo yu çok rahat çevirir hiç sıkıntı olmaz
2630 F ye 2600 rotovatör takıyoruz tarla tipi çok rahat çeviriyo
Yani işinizi görür

Çok aydınlatıcı cevap. Çok teşekkürler

Merhaba abi.
2630 kaç beygir ?
Motorları sisu sanırım yanılıyor muyum?
Ve muadilleriyle kıyaslarsak yakıt çekiş olarak kıyaslar mısın?
Ve kardeşleri olan 2615 yada 2620 nasıldır?
2630 fabrika çıkışı 65 beygir ama pompa ve eksantrik ayarıyla 80 beygirlere kadar çıkabiliyor, 12ileri 4 geri şanzuman var buçuklu diye tabir edilen motora güzel uyum sağlamış, tt65b-erkunt70-deutz65 filan hepsine tarlada tur bindirir, motor 4 piston Simpson motor var, 2615 tavsiye etmem 2615 yerine 240 daha iyi, 2620 3 piston güzel sallı traktör tavsiye ederim bi akrabada tek çekeri var kullanımı rahat mekanik traktör

• Beğen
Tepkiler: yasindemiralay