Hem sıvı gübre hem de ot ilacını aynı suya katıp atabilir miyim? Ve ot ilacı tavsiyesi alabilir miyim

Adelaide cinsi 90 dönüm tarlaya Gübretaş uan 32 sıvı gübre atmak istiyorum. 600 litrelik ilaç makinesine ot ilacıyla birlikte karıştırıp 2 ilacı aynı anda atmam buğdaya zarar verir mi? İkinci bir sorum da henüz ot ilacı almadım 90 dönüme yetecek miktarda hangi kuru toz ot ilacını tavsiye edersiniz ve nereden sipariş edebilirim. Şimdiden teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: cemilAltan
Adelaide cinsi 90 dönüm tarlaya Gübretaş uan 32 sıvı gübre atmak istiyorum. 600 litrelik ilaç makinesine ot ilacıyla birlikte karıştırıp 2 ilacı aynı anda atmam buğdaya zarar verir mi? İkinci bir sorum da henüz ot ilacı almadım 90 dönüme yetecek miktarda hangi kuru toz ot ilacını tavsiye edersiniz ve nereden sipariş edebilirim. Şimdiden teşekkürler.
Uan 32 yaprak gübresi için uygun bir formülasyon değildir.Çinkolu bir ürün+üre karışımı yapabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: cemilAltan
Beraber atabilirsin Muhammet. Ben attım geçen seneler. Ayrı ayrı atılsa daha iyi ama tek seferde de zararı olmaz. Sadece ilacın etkisini azaltabilir biraz.

• Beğen
Tepkiler: iamuhammet44