HANGİSİ DAHA PAHALI

Arkadaşlar John Deeremi Fendtmi daha pahalı? Dün bi Fendt şubesine gezmeye gittim bu ne pahalılık sizden başka yok felan diyordu orda amcanın birisi. [emoji5] Ordaki dayının biriside diğer traktörlerde Fendte yaklaştı fiyatı Fendtle aynı olan John Deereler var dedi. Bu pahalılıkta piyasada hangisi bire geliyor sizdende sormak istedim...

Bi fikrim yok ama Fendtte 500 ve üzeri serilerde çoğu özellik standart geliyor.. (ön hidr. pto , vario şanzıman vs.) Bu özellikler John Deereye opsiyonel olarak katılırsa John Deere Fendti yakalayabilir ama fazla olacağı düşüncesinde değilim Fendt her daim Fendttir... [emoji1]

Bi fikrim yok ama Fendtte 500 ve üzeri serilerde çoğu özellik standart geliyor.. (ön hidr. pto , vario şanzıman vs.) Bu özellikler John Deereye opsiyonel olarak katılırsa John Deere Fendti yakalayabilir ama fazla olacağı düşüncesinde değilim Fendt her daim Fendttir... [emoji1]

Fendtin bütün modelleri standart diye biliyorum. Önceden 200 V/F serilerinde kabin opsiyoneldi şuan standart galiba.
120 hp altında en dolu modeller Fendt'teydi. John Deere de yavaş yavaş 90 beygire kadar donanımı tamamlamaya devam ediyor. Yeni 5R seriisi de gayet donanımlı olmuş. Tek eksiği IVT şanzıman olmaması, onun yerine Quad Command şanzımanla gelecekmiş. Durum böyle olunca fiyatlar da Fendt'e yaklaşacaktır..

Bi fendt e binip bide johndeerenin 6R serisine binen eger fendt aliyorsa sadece ben fendt aldim demek icin alıyordur bence servis yok fendt te neye güvenip alıyorlar onuda anlamiyorum
Abi gecenlerde arkadaşla otururken o söyledi.komşusunda fendtin 313 modeli varmış. Bende dedim servis yok kim bakıyo dedim servise ihtiyacı yokmuş motorun öle dedi 😀

Bizim burda adam lastik yardı ayni lastikten bulunamadi fendt kendine özel yaptirmis sonra firmayla yollarini ayirmiş 1 ay yatti motor sonra almanyada depoda tesadüfen 1 adet bulundu da takildi