Günün Fotoğrafı

Geçmiş olsun kardeşim hayırdır problem ne İnşallah fazla pahalı olmaz
Teşekkür ederim abi
Ön şaft aynamarti firezeli maşon sıyırmış
Geçmis olsun ciftçekerin şavtımı orası..
Sagolasın evet ön saft ayna martu maşonu sıyırdı
Geçmiş olsun Cemal bey
Tesekkür eserim
Geçmiş olsun cemal abi sıkıntı nedir çok masraf olmaz umarım
Tesekkür ederim
Ön deki frezede baya uzunmuştu pulları yer degıştirdik oldu bu sekilde 1 2 sene idare eder yada daha uzun maşon alınıp daha uzun sure gider 3 bin tl sadice parca birde alttaki fren mekanismasının bilayada dağilmış
60 bilya
60 maşon
80 iscilik
Geçmiş olsun Cemal kardeşim, gerçekten nazar değmiş. İnşallah en kısa sürede arızayı halledersin. Maalesef işimizin bir parçası bu tür arızalar.
Bizim de geçen hf Case jx100 tarlada çalışırken arka tekerlek bilyasi dağılmış. Allah tan kardeşim çabuk fark etmiş. Ustayı aramış, çekici ile getirin demiş usta. Ustaya götürdüler, ertesi gün aldık hayırlısıyla.
Allah razı olsun abi servisi aradim böyle bişe oldu dedim dedi saft korumasını sök mosonu kontrol et ondandır dedi birden ciftceker boşa ciktı moşonu sıyırmış
Geçmiş olsun, bence kendi nazarın deymiştir, yada saatine uğramıştır, sana bişey olmasın, gerisi kolay.
Allah razi olsun abi tesekkürler
Geçmiş olsun abi
Olur böyle şeyler [emoji4]
Tesekkür ederin
Alışkın degiliz Alışacaz artık tdd ci olarak [emoji846]

biraz masraflı olur ama imkanın varsa mafsallı yaptır. yoksa bunu da tornada doldurtabilirsin geçmiş olsun.
Sagolqsın abi
Yenisi 3 bi tl civari dingildeki dislide baya mesafe var pulları arkaya aldik simdilik idare etcez gittği yere kadar
Geçmiş olsun Cemal, keşke şu son zamlardan önce td75 ile bir yenileseydin traktörünü
Sağolasın tesekkurler
Hem makinaya hemde 2. Traktora taksit ödüyorum simdilik hayâllerde kalıyor
Geçmiş olsun Cemo Allah başka sıkıntı göstermesin
Sagolasın abi

Ekli dosyayı görüntüle 47739

50 tane hindi aldık bugün. Kene vs bırakmıyorlar evin etrafında. Böcek canavarları
Maşallah . Özkan bilader ,En az zaiyat ile büyütmen dileğiyle . Hindi ( culuk deriz bizde) pek cabuk hamlar biraz kabarana kadar cok serbest bırakma . Arada yumurta talazla ve yaş peynirle katıp ver . Ev yapımı peynir mutlaka yapıyonuzdur onun suyundanda ver yogurt suyuda olur . Köydeyken kaz , hindi tavuk ne ararsan vardı cok severim beslemesini vede kışın eşe dosta ikramı bi ayrı olur .

Maşallah . Özkan bilader ,En az zaiyat ile büyütmen dileğiyle . Hindi ( culuk deriz bizde) pek cabuk hamlar biraz kabarana kadar cok serbest bırakma . Arada yumurta talazla ve yaş peynirle katıp ver . Ev yapımı peynir mutlaka yapıyonuzdur onun suyundanda ver yogurt suyuda olur . Köydeyken kaz , hindi tavuk ne ararsan vardı cok severim beslemesini vede kışın eşe dosta ikramı bi ayrı olur .
Saolasın abi, şimdilik özel yemlerini aldım onu yiyorlar. Bir ay sonra biraz büyüsünler zaten bizim evin önünde yonca ekili oradan baya faydalanırlar. Peynir suyu bol onuda veririz:)

Hindi üst üste çıkmasın aman dikkat et

Yok zaten 20 dk ilk bi yoldu arabanın bagajda. Şimdi serbestler kapalı alanda sıcakta.