Gübre TORBALARI

Bing bank çuvalı düşünün bize 600 kg kim çuvallarla geliyor 27 ton taşıyan bir tır 46 çuval geliyor on beş dk da bir şoför birde yardımcıları boşalır hammaliye 9 lira indir geri bindir birde tarlada adam tut zaten kg da yirmi lira haybeden para traktör arkasına takılan basit vinçler var bunlarla çözüm üretilir herkese tırla gelecek diye gaide yok

Bing bank çuvalı düşünün bize 600 kg kim çuvallarla geliyor 27 ton taşıyan bir tır 46 çuval geliyor on beş dk da bir şoför birde yardımcıları boşalır hammaliye 9 lira indir geri bindir birde tarlada adam tut zaten kg da yirmi lira haybeden para traktör arkasına takılan basit vinçler var bunlarla çözüm üretilir herkese tırla gelecek diye gaide yok

gelecekde romrokada hadı traktörle koyduk ondan mibzere nasıl koyacağız avucumuzlamı koyacagız

Hangi firmadan alıyorsun ben kaç yere sordum 50 kg üzeri çuval yapmıyoruz diyorlar

Image1522785901.251208.jpg
Bu kadar basit mi vinçle gayet güzel olur

• Beğen
Tepkiler: çiftcigardo
sayın [MENTION=26155]YUSUFTUYLUOGLU[/MENTION] bu çağrıya kulak verin herkes şikayetçi gerekirse topluca talepte bulunabiliriz. Siz site yöneticileri dillendirin bakın herkes şikayetçi firmalarla konuşalım bu isteğimizi yerine getirsinler.

sayın [MENTION=26155]YUSUFTUYLUOGLU[/MENTION] bu çağrıya kulak verin herkes şikayetçi gerekirse topluca talepte bulunabiliriz. Siz site yöneticileri dillendirin bakın herkes şikayetçi firmalarla konuşalım bu isteğimizi yerine getirsinler.
Siz bu işlerde daha beceriklisiniz.
umarım orayıda halledersin.
Ayrıca en sonki Eşref şekerli konusundan sonra.
bende YÖNETİMİ BIRAKTIM
bereketiniz bol olsun.

Siz bu işlerde daha beceriklisiniz.
umarım orayıda halledersin.
Ayrıca en sonki Eşref şekerli konusundan sonra.
bende YÖNETİMİ BIRAKTIM
bereketiniz bol olsun.

Umarım orayıda halledersin imalı bir söz öyle bir iddiam yok o konuda sizler kadar iddialı değilim.
Sizden sadece adil olmanızı talep ettim başkada bir beklentim yok.
Buralar halka açık herkesin hakaret etmeden birbirini eleştirme hakkı vardır doğal olarak hakkımızı kullanmak istememiz çok doğal.
Siz yerinizde kalın isterseniz bizler gideriz sorun değil.