GİTTİ ERKUNT SERVET 85E...GELDİ ERKUNT HAŞMET 110 LÜKS...(YENİ TRAKTÖRÜM)

Hayırlı olsun cemal abi tekerine taş degmesin
Çok teşekkür.
Hayırlara vesile olmasını dilerim güle güle kullanın👍🏼
Allah razı olsun.
Hayırlısı olsun güle güle kullanın
Tşk.Herşey senin yüzünden oldu :) :)
Buçuk vitesini motor ısınmadan kullanma hidrolikleri kaldırmayı yukarıda bırakma ofa getir her zaman.yukarı kaldırmanın sağ üstünde sesörleme yolda sarsıntı önleyici dokunmatik düğme var yükte onu kullanmayı unutma o ışık yandığı sürece yukarıda hidrolik düğmesini tutabilirsin pulluk aysan gibi malzemelerde güzeloluyor yolda 100lüğü hiç sarsmıyor arkada pulluk olduğunu unutuyorum 5li olduğu halde dışarıdan kolları kumanda edeceksen içeriden ofta tut sürümde pulluk yada çizel hidrolik düğmesinş aşağa doğru bastır 4. Kademe betona batırır bırakınca otomatiğe geçer. tekrar hayırlısı olsun doğru karar çok rahat edeceksin kullandıkça .
Eyvallah.
Hayırlı bereketli olsun. Rabbim dileyen herkesin gönlündeki hayırlı olanı versin.
Tşk.Çok daha iyileri, olmayan herkesin olsun.
Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın
Teşekkürler
Hayırlı uğurlu olsun. İdeal makina Türkiye şartlarında. Yeni erkuntlarda kabin üstteki filtre klima filtresi mi? Sonunda dışardan filtre koyup hava almasını akıl edebilmişlerdir umarım
Sağolun. Klima filtresi olduğunu söylediler.Bu filtre görüntüsünün 2021 ortalarına doğru başladığını izledim.
Erkuntta power shuttle , CRD ile beraber başlıyor. Haşmet , NH blue master ın birçok yönden üstünde ama PS yok, C5 Electro command'ın eşdeğeri ama CRD motor ve PS yok.İkisinin arasında.Hepsini 105 ve 125 CRD ler karşılıyor.Erkunt ,PS teknolojisine sahip olduğuna göre, isteğe bağlı olarak üst HP Lüks modellere PS konulması iyi olabilirdi.

Hayırlı olsun doktor bey güle güle kullanın.
Sağolun Nuray hocam.Toplantıda görüşmek üzere.

Son düzenleme:
Hayırlı uğurlu olsun bizde o fuardan aldık bekliyoruz hala :) 2021 mi 2022 mi hocam ttraktör

Bekliyordum yazını. Mustafaşahin'le birlik oldunuz , beni Haşmet sahibi yaptınız :) Çorum fuarından mı?
Model 2021 , 17 Aralık.Traktör zaten fabrikadan 7 aralıkta çıkmış.2022 olacak diye diretseydim, yeni fiyatlarla asla kavuşamazdım.Haşmet,platonik aşkım olarak kalırdı.
Bugün plakalarını da bastırdım.

Son düzenleme:
Bekliyordum yazını. Mustafaşahin'le birlik oldunuz , beni Haşmet sahibi yaptınız :) Çorum fuarından mı?
2021 , 17 Aralık.Traktör zaten fabrikadan 7 aralıkta çıkmış.2022 olacak diye diretseydim, yeni fiyatlarla asla kavuşamazdım.Haşmet,platonik aşkım olarak kalırdı.
Bugün plakalarını da bastırdım.
İyi olmuş iyi , fena zamlar geldi alırken kazanmışsın hemde cok iyi traktör bence heryeri kendini gösteriyor bereketli kullanın 12 aralık Kırklareli fuarı bizde o gün 2021 alma niyeti ile gittik 2021 yok dedi 2022 için ekstra 30 bin falan verdik faturası kesildi deli gibi zam gelmiş vermek istemeyebilirler belki bişey demediler 5-6 gündür ama hukuki olarak alırmışız bu hafta belli olacak hakkımızda hayırlısı :)

Abi hayırlı olsun çok sevindim ben de artık bizde almak istiyoruz bir çiftçeker ama bu sene önümüzğ bir türlü göremiyoruz
Servet sana da yakışırdı aslında.Önünü net görebilen çok kimse yok zaten.Bugünümüze şükür, yarın için elimizden geleni yapalım.Filmin sonu herkes için aynı.
@Göktürk- abi kanatlanmayan biz kaldık,gerisi ne varsa kanatlandı. Selamlar.
Canımız sağolsun.Servet bana fazlasıyla yetiyordu aslında, hayallerimizin ardından koşalım dedik.Hayaller bitince hayat biter derler.Sürekli yapacak işler üretmek hayata bağlar diye düşünüyorum.Yan gelip yatmak en kolayı ama kişinin yaradılışının ona uygun olması lazım.Selamlar.

hayırlı olsun güzel tercih.
Sağolun.
Hayirli uğurlu olsun güle güle kullanin
Çok teşekkür.
hayırlı olsun güle güle kullanın
Sağolun Filiz hanım.
Hayırlı mübarek olsun inşallah rabbim Güle güle binmeyi nasip etsin inşallah
En beğendiğim traktörlerden birisi hep 110 ama fiyatlar baya uçmuş
Sağolun.Gezmesi de güzel.

Resimler ve ekler

• IMG_20220124_163847.jpg
    IMG_20220124_163847.jpg
    163.5 KB · Görüntüleme: 54
  • Adsız.png
    Adsız.png
    892.5 KB · Görüntüleme: 53
hayırlı uğurlu olsun.
Sağolun.
Hayırlı olsun abi güle güle kullan
Sağolun.En eski üyeleri forumda görmek sevindirici.
Tekrardan hayırlı olsun arkada kaç tane hava çıkisi var ve işlevleri nedir internetteki görsellerde 3 tane hava hortumu görünüyor
Teşekkürler.
Kompresörden aldığı basınçlı havayı römork frenlerine iletmek için iki adet römork basınçlı hava çıkışı var.Kumanda kısmı içerde.
Sekiz hidrolik çıkışı var.İkisine sağ yan kol hidroliği,ikisine hidrolik orta kolun hortumları bağlı.Dört tanesi boşta.
Ayrıntı ve yeniliklerle ilgili bir sunum hazırlamayı düşünüyorum.Örneğin, tepe lambası öbür yandan da görülsün diye boyu uzatılmış ve öne arkaya isteğe bağlı ya da bir cisme dokununca eğilebiliyor.