Farming Simulator 2015 Trakkulüp Multiplayer Server'ı

Ynt: Farming Simulator 2015 Trakkulüp Multiplayer Server'ı

Arkadaşlar birazdan oyunu açayım diyorum. Multiplayer ' da oynuyor olacağım. İsteyenler bana katılabilir. İnternational odasında türkçe dilini seçin. isim: berk ' s farm şifre:trakkulup

Edit: şu anda oyun açık. International serverında isim Berk ' s Game şifre trakkulup

Şu an kanola ekmeye adam lazım :D

Steam ' dan indiren arkadaşlar için dili Türkçe yapmayı anlatıyorum.

1. Bilgisayardaki Steam programını açın.
2. 'Kütüphane' sekmesine tıklayın ve 'Oyunlar'ı seçin.
3. Sağ tuş 'Özellikler'e tıklayın.
4. 'Dil' sekmesine tıklayıp 'Türkçe'yi seçin.

Şayet dil sekmesinde İngilizce ' den başka dil yoksa ya internet bağlantısı yoktur ya da Steam oyunu güncellememiştir. Steam ' ın oyunu güncelleştirmesini sağlamak için saatin yanındaki simge de dahil olmak üzere Steam ' ı tamamen kapatın ve tekrar açın. Unutmayın, bu işlemler sadece internet bağlantısı varsa olur. Eğer oyuna internetsiz girecek olursanız dil tekrar İngilizce oluyor. Steam ' ın kötü yanı da şimdilik bu, umarım ilerde düzelir.

İyi akşamlar burak bende 2013 orj vardı bilseydim sizlerin oyandığınızı bende dahil olurdum :( 2015 alırsam aranıza katılacağım ne zaman satışa sunulucak acaba 2015 :) saygılar selamlar

eyup reis33 link=topic=78423.msg931266#msg931266 date=1414700078' Alıntı:
İyi akşamlar burak bende 2013 orj vardı bilseydim sizlerin oyandığınızı bende dahil olurdum :( 2015 alırsam aranıza katılacağım ne zaman satışa sunulucak acaba 2015 :) saygılar selamlar
Şu an satışta eyüp reis :D bekleriz