Farming Simulator 2015 Trakkulüp Multiplayer Server'ı

Ynt: Farming Simulator 2015 Trakkulüp Multiplayer Server'ı

Mustaf-a link=topic=78423.msg930960#msg930960 date=1414661422' Alıntı:
Ben yükledim, yalnız Türkçe yok. Steam inşallah bu sıkıntıyı yaşatmaz.
dil seçeneği olarak türkçede olması gerekiyordu tanıtımlarında hep öyle yazıyordu Steam ' sal bir eksiklik mi bu acaba?

coyote26 link=topic=78423.msg930961#msg930961 date=1414661517' Alıntı:
dil seçeneği olarak türkçede olması gerekiyordu tanıtımlarında hep öyle yazıyordu Steam ' sal bir eksiklik mi bu acaba?
Steam yüzünden böyle bir sorunla karşılaşmak istemiyorum. İnşallah değildir. Yoksa Steam benim için bitmiştir.

Mustaf-a link=topic=78423.msg930962#msg930962 date=1414661612' Alıntı:
Steam yüzünden böyle bir sorunla karşılaşmak istemiyorum. İnşallah değildir. Yoksa Steam benim için bitmiştir.
aynen üstad Kendi sitesinde dil olarak turkce de yer alıyor tutupta steam bize dil kısıtlaması yapacaksa vay halimize...bu konuda steama mail atsak bildirsek durumu Nasıl bır yol ızlıyecegız? ben bırazdan öğle arasında kurucam oyunu bu dil olayını çözmeliyiz bir an önce...

dillerin hepsi oyun içindemi mevcut? ayarlar ordanmı yani? sitesinde paylaştıhı patch 1.1 de türkçe ve bi kaç dil için indirme yok tam çözemedim ben bu işi

Evet, şuan oyunu oynuyorum. Kısaca görüşlerimi aktarayım.

Türkçe olması kesinlikle süper birşey. Açıklamalar çok güzel. Herşeyi okuyarak rahatlıkla öğrenebiliyorsunuz. Ekipman yelpazesi inanılmaz geniş. Aklınıza gelecek her türlü alet, ekipman var.

Bizim için yeni sayılan özellik ise ormancılık. Orman ekipmanlarını görmelisiniz, hepsini en ince ayrıntısına kadar yapmışlar. Az önce bir tane ağaç kestim. :) Daha bende yeni keşfediyorum. Fotoğraf ekleyemiyorum çünkü oyunda print screen çalışmıyor.

İmkanı olan bence durmasın. :) İndirin, bulup buluşturun.

bi indirme linki buldum ben fakat 2.4 gb gıbı bısey + ındırmesı sorunlu bı yere yuklemısler para karsılıgı ınıyo o yuzden deneyemedım zaten suan okuldayım aksam 7.30dan sonra falan torent arıcam ınsallah atmıs olurlar

Mustaf-a link=topic=78423.msg931004#msg931004 date=1414669031' Alıntı:
Evet, şuan oyunu oynuyorum. Kısaca görüşlerimi aktarayım.

Türkçe olması kesinlikle süper birşey. Açıklamalar çok güzel. Herşeyi okuyarak rahatlıkla öğrenebiliyorsunuz. Ekipman yelpazesi inanılmaz geniş. Aklınıza gelecek her türlü alet, ekipman var.

Bizim için yeni sayılan özellik ise ormancılık. Orman ekipmanlarını görmelisiniz, hepsini en ince ayrıntısına kadar yapmışlar. Az önce bir tane ağaç kestim. :) Daha bende yeni keşfediyorum. Fotoğraf ekleyemiyorum çünkü oyunda print screen çalışmıyor.

İmkanı olan bence durmasın. :) İndirin, bulup buluşturun.

Az önce bi ağaç kesmişim,off :D ahaha ben de 2 dakkaya açıyorum oyunu yeni geldim eve. Herkese kolay gelsin. Bi oyunu keşfedelim sonra multiye dalarız.

oyunu steamden yukledım ama oynaya tıklayınca Bu hatayı alıyorum pc ozellıklerım sıstem gereksınımlerının uzerınde ısletım sıstemım wın 8 ekran kartım ve dırekt x guncel ama hata devam edıyor Yardımcı olacabılecek var mı acaba?