Farming Simulatör 2013 Multiplayer'e dair herşey

Ynt: Farming Simulatör 2013 Multiplayer'e dair herşey

2011 de oldugu gibi mesela traktörü ucuzdan alıp pahalı sattığımız bi hile vardı onu nasıl yapıcaz bilgisi olan varmı birde atılan yama dosyalarının hiç biri görünmüyor..

selamun aleyküm arkadaşlar ben netden indirdim bu oyunu orjinalini ama multiye nasıl gireceğiz? nasıl server kuracağız yardımcı olurmusunuz Allah şimdiden razı olsun esselamu aleyküm verahmetullah!

selamun aleyküm arkadaşlar ben netden indirdim bu oyunu orjinalini ama multiye nasıl gireceğiz? nasıl server kuracağız yardımcı olurmusunuz Allah şimdiden razı olsun esselamu aleyküm verahmetullah!

suko link=topic=59672.msg708075#msg708075 date=1361720921' Alıntı:

Satın almanız gerekiyor!

Selamlar ben oyunu bugün aldım ama multiplayer oynayamıyorum servere giriomrum oyun yükleniyor ama yanıt gelmio karşı taraftan bide serveri olan varsa benimle iletişime geçsin cep 5363590170 oyun için ararsabız sevinirim...

Arkadaşlar bu akşam saat 9 da farming simulator 2013 multiplayer oynayacağız gelmek isteyenler iletişime geçsinler. cep 05363590170 oynamak için arayabilirsiniz.

ben oyunu kuruom ama kimse gelmiyor kardeşim de başka bilgisayardan oynuo oyunu oda giremio benim oyunuma port filan dediler yardım lazım port nedir nasıl yapılır acillll