Farm Boss - Eskişehir 6. Uluslararası Tarım Fuarı 31 MART - 3 NİSAN 2016

13:00-14:00 bana uyar, stand neresi, otagardan, ulaşım hakkında bilgi verebilir misiniz?
Otogara gitmene gerek yok. Eğer çevre yolunda sarar petrolü 200 metre geçtikten sonra inersen fuar yürüyerek 10 dakika. Otogardan tramvayla fuara ulaşman bir saat sürer. Eskişehir'in girişindeki Sarar BP'yi 200 metre geçince Carrefour'a varmadan çevre yolunun üzerinde köprü var. Bu köprüde inince köprünün üstündeki yolu sağa doğru takip edersen yaklaşık 1200 metre sonra fuar alanına ulaşırsın. Orada Çamlıca Pazarını
kime sorsan gösterir. İndiğin otobüs otogara varmadan sen fuar alanına ulaşmış olursun.

Sağolun ben Afyondan otobüsle geleceğim, muhtemelen 09:00 veya 10:00 aracına binerim. Eskişehirin de eski semtlerini biraz bilirim. Bu Çamlıca yeni bir yer galiba. Siz işinizi aksatmayın, 100 dekar maşallah az bi yer değil. Ben fuara geçerim. Hem patron da o saatlerde geçecekmiş çarşıdan, orada onu bulmayı ümit ediyorum. Yakama gül takacak kadar AGA olamadım:D :D Ama, A4 kağıdına Trakkulüp, Logosunu bastırdım. Baktım durum sakat, Pankart gibi açarım, Logoyu, Hadee Trakkulüpçüler yok mu burda falan diye bağırırım:) Böylece bulurum birilerini. Sizi beklerim oralarda. Zaten internet sitesi bile sakat bu Fuarın. Ama ben oyalanacak, bişeyler bulurum. Dozer, Eskavatör çalışmalarını bile tozun içinde durup, milli maç gibi izleyen bir milletin evlatlarıyız biz Evelallah:D:D
Afyon'dan geleceksen yine Otogar'a gitmeden Sarar Basma fabrikasında inersen yine üst geçide çıkman gerekiyor. Oradan 16 ve 28 numaralı minibüslere binersen en fazla 5 dakika, eğer gencim yürürüm dersen 15 dakikada fuar alanında olursun.

Eskişehir'in girişindeki Sarar BP'yi 200 metre geçince Carrefour'a varmadan çevre yolunun üzerinde köprü var. Bu köprüde inince köprünün üstündeki yolu sağa doğru takip edersen yaklaşık 1200 metre sonra fuar alanına ulaşırsın. Orada Çamlıca Pazarını kime sorsan gösterir.
Sarar Bp yi bilmiyorum. Bu Neo alışverişin ordaki karfursa orayı biliyorum. Eski trafik polisi okuluna yakın mı dediğiniz yer. Yürürüm, yürürüm

Bugün sitemizin farklı yüzleriyle fuarı gezdik. Her zamanki gibi güzel bir ortamdı. [MENTION=20560]ofas[/MENTION] , [MENTION=55]ASARCIKLI[/MENTION] , [MENTION=53747]ORION[/MENTION] , [MENTION=29655]mrdnyldz[/MENTION] , [MENTION=28148]arapörenli[/MENTION], [MENTION=74139]KüreLee[/MENTION] katıldı. Gelenlere teşekkürler.

Güzel buluşma oldu. Gezdik,yedik,içtik :) Fuar ise geçen seneye göre daha doluydu,marka bakımından.
O değilde benim televizyon çalışıyor. Gezmesi gelmiş şaka yapmış bize :)