Erkunta power shuttle ve düğmeli buçuk

Fatih ile bana müdür buluşmada detayları verdi. Sakın Ercan ' a da söylemeyin diye tembih etti. Ağzında bakla ıslanmıyor dedi....:D Şaka şaka...:D

Diyorum bana söylemiyorlar diye, bişey demeye gelmez hemen yayarım herkese o yüzden bekleyecez duyana kadar ya da görene kadar. @alipaşalıerkan

Hadi yaw demek söylediler povershuttle ve 3kademe bucuk koyacaklarını
Hidrolik arka cıkışların kontrolunüde joystick ile yapacaklarınıda söyledilermi yoksa
Anlasılan bitek kabin süspansiyonunu söylememisler :D

Bak sende bile yenilikleri duymuşun ben bile burdan okuyom aga saol bilgiler için :) @volkanuzel

gps koymuşlar kendi kendine tarlayı bitiriyor..
hatta yan komşularada imanı gevreyip gidip yardım ediyormuş..
müdür demiş. ben değil :) ercannn

Bende sırf sana inat müdür olayımda bi gör erkunt yapar döytzcüler bakar :) @YUSUFTUYLUOGLU

TLS süprizini de bana söyledi çay içerken ama ercan duymasın didi Mecbur inancanız aybolur yoksam

Sen de mi Emrah hocam görüdüm zaten baya uzun konuştunuz daha neler dedi biraz daha anlat :) @coyote26

Fabrikada çalışan mühendis arkadaşım fotoğraflarını attı.Gerçek manada çok güzel olmuş.Kabinde sağ taraf kullanım kolaylığında devrim yapmışlar. Aşağıda hiçbir şey kalmamış. Tek ana vites buçuklu ve direksiyon solunda (standart yerinde) power shuttle. Sol tarafta sağla aynı yükseklikte. Yani çamurluk eğimi yok. Bardak koymak için yerler vs var. Şu anda kullanılan kontrol paneli kullanılmış. Fotoğrafları atmak isterdim ama prosedürleri sizde biliyorsunuz.

Özelden yazdım.

Dediğin gibi yine inşallah eksiklerle dolu bir seri çıkmaz, Bizim haşmetin güncellenmeyen yeri kalmadı :)

Destek bitmiyor ne güzel android gibi yükselt yukarıya...

Müdür alacagi akli aldi ihtiyaç kalmadı kesin üretime başladığı motora müdahale ettirmez zaten insallah sırf çıkarmak için degil ciddi anlamda bi yenilik yaparlar

Bize de sorsalar diyecem ama demiyorlar bana sen söylersin diye huyum kurusun.

1800-1900 motor devrinde 45 km/h hıza ulaşan 80 hp erkunt çıkarsa neden olmasın derim :)

Senin için yaparız @nailyetek emmi yeter ki iste aramızda görmekten onur duyarız.

Bilgisayarıma format attım ancak cevaplayabildim gelin üstüme gelin bakalım canınız saolsun.