erkunt'a ne oldu

Ynt: erkunt'a ne oldu

Arkadaşlar şu 15 gün içinde bizim köye 4 adet sıfır SAME girdi.İki tanesi daha anlaşma aşamasında. Şu anda SAME de indirim vardı . Ama halen sürüyormu bilemem.
ERKUNT ' ta gelince bence yakıtı,konforu,çekişi ve sürüşü o kadar abartıldığı gibi ne iyi nede kötü daha çok yeni bir marka üzerinde çalışılması gerekli diye düşünüyorum.
Bence reklama dahada özen göstermesi gerekiyor.Başka türlü kendine bu markalar arasında bir yer bulamaz.

yanlız adam link=topic=5124.msg169332#msg169332 date=1238419974' Alıntı:
Arkadaşlar şu 15 gün içinde bizim köye 4 adet sıfır SAME girdi.İki tanesi daha anlaşma aşamasında. Şu anda SAME de indirim vardı . Ama halen sürüyormu bilemem.
ERKUNT ' ta gelince bence yakıtı,konforu,çekişi ve sürüşü o kadar abartıldığı gibi ne iyi nede kötü daha çok yeni bir marka üzerinde çalışılması gerekli diye düşünüyorum.
Bence reklama dahada özen göstermesi gerekiyor.Başka türlü kendine bu markalar arasında bir yer bulamaz.

birazcık konfora ve dış görünüşe önem verse diğer markalırın arasında iyi bir yeri olacak arkadaşım çekiş ve hız yönünden şüpen olmasın çünki aramızda kullanalar var ama yakıt yönünden okadar az yaktığına inanmıyorum şahsenama okadarda çok yakmaz

yani arkadaşlar erkuntun 80 lik traktörü 78 hp gücünde ve bu traktörden bi uçmasını istemediğiniz kaldı bence bu traktör gereğini yapıyor ve boyundan büyük işlerin üstesinden geliyor

arkadaşlar duydunuzmu bilmiyorum ama bugün internette gezerken gördüm erkunt yeni 1 modelle bir egede çıkış yapmayı pilanlıyormuş arazi koşullarına daha uygun olacak
tam olarak bilemiyorum çıkmassa internetin yalancısıyım

fatihsahbaz66 link=topic=5124.msg64476#msg64476 date=1218374301' Alıntı:
her şeyin bir gerçek yüzü var
her iyininde kötüsü var
traktör işinde new hollandan iyisi yok
arkadasım boyle olmuyo isler:
marka karalamak degil amacım ama burdaki new hollant
bayii kapattı.üstelik yılların bayisi.

ersanakyai link=topic=5124.msg169459#msg169459 date=1238445064' Alıntı:
Çok yakında görürsünüz ne olduğunu.

arkadaşşım neden böyle bişi dedin bi bildiğin var sa söyle bizde bilelim ona göre adım atarız ne
konuştuğumuzu biliriz

sor2073 link=topic=5124.msg169391#msg169391 date=1238434436' Alıntı:
arkadasım boyle olmuyo isler:
marka karalamak degil amacım ama burdaki new hollant
bayii kapattı.üstelik yılların bayisi.
arkadaşım yanlış biliyorsun birşeyden anlamıyorsun.seroto kapatmadı bende turhallıyım.tadilat var yoksa gunde 2 traktörden fazla satıyo.

sor2073 link=topic=5124.msg171003#msg171003 date=1239093300' Alıntı:
kardeş bilmeden atlama.
uyrra*-*- uyrra*-*- uyrra*-*- uyrra*-*- uyrra*-*- şyt-*-sa şyt-*-sa
sen atma derken neyi kastetin ben turhallıyım.aşagı yukarı hep turhaldayım. new holand seroto aş ordaki  turhaldaki şubesindeki adam birşey satamadıgı için gecici olarak kapattı esiy-*- dv-*-s sil-*-*s kız-*-* afrn-*s  seni böyle severim.

not:biz sor2073 le kardeşiz

enter arkadaş sen edirnenin hagi köyünde oturuyorsun.Ben Edirnenin çoğu yerini dolaşıyorum şimdiye kadar gördüğüm Erkunt ' ların toplamı iki elin parmaklarını geçmez. Sende madem bu Erkunları çok beyeniyorsun babana söylede alsın birtane. Sende bize anlatırsın Erkuntların marifetlerini.

yanlız adam link=topic=5124.msg175537#msg175537 date=1240916249' Alıntı:
enter arkadaş sen edirnenin hagi köyünde oturuyorsun.Ben Edirnenin çoğu yerini dolaşıyorum şimdiye kadar gördüğüm Erkunt ' ların toplamı iki elin parmaklarını geçmez. Sende madem bu Erkunları çok beyeniyorsun babana söylede alsın birtane. Sende bize anlatırsın Erkuntların marifetlerini.

arkadaşım para olsa enterle gezmeyeceğiz heralde hem ben kırklareli bayiyle konuştum

sizde varsa verinde alalım bi erkunt yeni çıkan modelleri de güzel duruyo gayet konforlu daha ne olsun taksi gibi olmuş mübarekler

ben uzunköprünün süleymaniye köyündenim sen neredensin arkadaşım pordon hemşerim