Erkunt traktöre hostes koltuğu

Ynt: Erkunt traktöre hostes koltuğu

alipasalierkan link=topic=80644.msg957682#msg957682 date=1421261175' Alıntı:
Yapma yaw Volkan. Barış ile dün akşam konuştuk. Dedim bizim lambaların ledlileri falan çıkmış. Barış gene diyor lamba lazım olduna gideriz alırız oradan....:D

Erkan onların gözümde müşteri biz değiliz. Onların gözümdeki müşteri, diğer fabrikalar.

bugün sincandaki Newholland Mert Başer Otomotivde Yedek Parça bölümüne husisi barışla uğrayıp td lerin hostes koltuğunu sordum 1.200 TL dedi :( Bende yanlış anladınız galiba soför koltuğu değil yandaki hostes koltuğunun fiyatını sordum dedim, anladım bende onun fiyatını verdim dedi.. Sonra koşarak uzaklaştık :D

Adam hiç utanmadan 1200 TL dedi ya La Volkan :O 6 aydır nh servislerinden yedek parçacılarından ve yarış kabinden isteyipte alamadığım kabin takozlarının lastik parça fiyatını öğrendim peki sipariş versem ne zaman elimde olur dedim klasik cevap fabrikada stokta yokmuş sipariş verecekmişiz üretilecekmiş gelecekmiş vs vs.... Şanslıyız ki burda Ostim var bütün parçaların merkezi :) Bütün parçaları orada bulabiliyorum.

arkadaşlar bunu temin eden olursa bende almak istiyorum site aracılığı ile toplu sipariş versek daha ucuz a alırız yaptıracak arkadaşlar bir firma ile anlaşıp uygun fiyat alsak bizler için de iyi olur ama orijinal e yakin bişey olması gerek siritmamasi gerek diye düşünüyorum

volkanuzel link=topic=80644.msg960470#msg960470 date=1421789464' Alıntı:
bugün sincandaki Newholland Mert Başer Otomotivde Yedek Parça bölümüne husisi barışla uğrayıp td lerin hostes koltuğunu sordum 1.200 TL dedi :( Bende yanlış anladınız galiba soför koltuğu değil yandaki hostes koltuğunun fiyatını sordum dedim, anladım bende onun fiyatını verdim dedi.. Sonra koşarak uzaklaştık :D

Çıkma kabin alırım o paraya. Artanla bi host koltuğu yapar, son kalan meblağı da ses izolasyonuna harcarım. Hala bitmemişse bi de yemek söylerim.