Erkunt almam için bana bir neden söyleyin dostlar (tam 5430 alıyorken)

Ynt: Erkunt almam için bana bir neden söyleyin dostlar (tam 5430 alıyorken)

UÖZKAN.77 link=topic=72292.msg841207#msg841207 date=1391623496' Alıntı:
Hayırlı bereketli olsun..

Ayrıca bi konu açıp sonunu getirdiğiniz ve yarım bırakmadığınız için de tşk..

3625 ' den tam anlamıyla hiç memnun kalmadım demiştiniz, artık yeni motor aldığınıza göre bi mahsuru yoksa kısaca neden acaba? Avrupa AGCO değil mi o seri merak ettim?

Aslında ben 3625 ilk aldığımda hata ettim. Çünkü kompakt bir traktör veya 2. Bir traktör olarak kullanılabilir ama tarla işleri için ben şahsen istediğim verimi alamadım çünkü küçük geldi hem beygir gücü olarak hem şasi olarak yoksa donanım olarak şuan aldığım a95 ten çok daha iyi işçilik malzeme kalitesi genel özellikleri vs. Söylediğim amaca uygun kullanırsa Üzmez ben imkanlarım dahilinde güç istediğim için a95 aldım Mf ile anlaşsaydım gücün yanına konfor koyacaktım kısmet olmadı :)

Hayırlı olsun , en iyi mal kapında ve işini yapan maldır :)
3600 serisi güzel , lakin dediğin gibi biraz daha küçük işlerin ve orta düzey işletmelerin 2. traktörü olacak kapasitede sanki ara işler için uygun bir traktör , bende öyle düşünüyordum , lakin kullanan birinden bunları duymak düşüncelerimi pekiştirdi.
Her zaman bayilerin elindeki mal değerli , bizdeki değersiz gibi davranıyor birçoğu. Senden 3625 alsaydı takasta git bakalım ertesi gün aynı paraya verir mi? :):) Mesele bu , bizde bu hesapları yapabiliyoruz artık.
Güzel ve güçlü bir makina almışsınız , tadını çıkarın , hayırlı uğurlu olsun.
Yerli Traktörlerin son zamanlarda genelde montajdan kaynaklanan özensizlikleri inşallah size denk gelmez , çünkü burdan takip ediyoruz , neredeyse her markada yaşanıyor bunlar.
Tekrar hayırlı olsun , bu marka ve model ile ilgili objektif yorumlarınızı kullandıkça bekliyoruz.

ufukk link=topic=72292.msg841291#msg841291 date=1391628012' Alıntı:
Hayırlı olsun , en iyi mal kapında ve işini yapan maldır :)
3600 serisi güzel , lakin dediğin gibi biraz daha küçük işlerin ve orta düzey işletmelerin 2. traktörü olacak kapasitede sanki ara işler için uygun bir traktör , bende öyle düşünüyordum , lakin kullanan birinden bunları duymak düşüncelerimi pekiştirdi.
Her zaman bayilerin elindeki mal değerli , bizdeki değersiz gibi davranıyor birçoğu. Senden 3625 alsaydı takasta git bakalım ertesi gün aynı paraya verir mi? :):) Mesele bu , bizde bu hesapları yapabiliyoruz artık.
Güzel ve güçlü bir makina almışsınız , tadını çıkarın , hayırlı uğurlu olsun.
Yerli Traktörlerin son zamanlarda genelde montajdan kaynaklanan özensizlikleri inşallah size denk gelmez , çünkü burdan takip ediyoruz , neredeyse her markada yaşanıyor bunlar.
Tekrar hayırlı olsun , bu marka ve model ile ilgili objektif yorumlarınızı kullandıkça bekliyoruz.

elimden geldiğince paylaşım yapmaya çalışıcam ben çok faydasını görüyorum herkes görsün niyeti olanlarda faydalansin forumların amacı bu zaten :) iyi dilekleriniz size ve diğer arkadaşlara teşekkürler

3625 de biraz sıkıntı çektin ama bence mf dururken erkuntun lafı edilmez ama haşmetleride güzel traktör oda senin işini görürü hatta 3625 den çok daha iyi bence erkunt al kalan paraylada ekipman al eyerki maddi durumun iyiyse bence mf al ozaman traktör keyfini yaşa dierki seneyede ekipman alırısn

Erkuntta güzel traktör ama 5430 başka.burdan bi abimiz aldı memnun.yalnız j deere 5720 ile denediler 5720 bayırda felan geçiyor bunu.ama 5430 un lastiklerini büyüttü belki ondandır,birde motoru ilk aldığı gün denediler.